Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dori14, az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Természetes, könnyen kenhető, krémes állagú dezodor, mérgező összetevők nélkül.

A kézműves dezodor illatáról a frissítő, élénk, lendületes, természetes citrom illóolaj gondoskodik, ami az egyik legerősebb fertőtlenítő hatású illóolaj.
A legnagyobb arányban kókuszvajat tartalmaz, amely zsírsavjai önmagukban is baktérium, gombaölő hatásúak, hatékonyan pusztítják el a kellemetlen szagokat okozó baktériumokat.

A következő alkotó elem egy a háztartásban is használt igazi csodaszer, a szódabikarbóna. Megannyi előnyős tulajdonsága mellett a szódabikarbóna természetesen csökkenti az izzadást és megakadályozza a kellemetlen szagokért felelős baktériumok elszaporodását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ancsi97

2017. szeptember 2.

Én idén rengeteg krémdezodort használtam különböző manufaktúráktól,mindegyiknek van hibába valljuk meg :D Ebben egy hatalmas pozitivum,hogy végre nem olyan nehéz elkenni mint a társait,kifejezetten könnyű. Én nem vagyok egy nagyon izzadós,de igy sem birja a strapát. Az illata finom,mint a gyerekkorom citromos torokcukrai.
(Ha esetleg valaki megtalálná a tökéletes krémdezodort kérem szóljon :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

(Ha esetleg valaki megtalálná a tökéletes krémdezodort kérem szóljon :D )

theriniel

2016. június 23.

Nekem cink-oxidos van, vaníliás illatban kértem, és kinder pengui illatom van egész nap :D Nagyon tetszik, kissé fehér marad a helye, de ez a legkevesebb. Már natúr dezodorhoz voltam szokva, úgyhogy használ el is, de nagy melegben néha cserélni kell. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Mesi13

2016. április 1.

Ajándékba kaptam, ez az első ilyen jellegű dezodorom, de teljes mértékben elégedett vagyok vele. Azóta nem használok aeroszolos dezodort, mint korábban, átálltam erre. Rizikós felsőkön is kipróbáltam, csodák csodájára nem hagy izzadtságfoltot, egész nap tart és nincs kellemetlen szagom (az enyém finom narancsos-levendulás). Egyedül fehér felső alá nem ajánlott, mert sárga foltot hagy. De egyébként nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

regidomi

2015. december 20.

Cink-oxidos verzió van meg, vaníliàs illatban valami isteni! Elöször furcsa volt, de egyszer csak azt vettem èszre hogy hiànyzik, függö lettem 😀 Egèsz nap kibirja rajtam, jó, mondjuk nem 40 fokban..de nyàron sztem nem fogom hasznàlni a fehèr kenöcsös làtvànya miatt. De így ösztöl nyàrig ruha alatt nekem abszolút kedvenc lett. Ès mellèkesen a hónaljam böre tök szèp lett töle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

anielka

2015. november 14.

Nagyon elégedett voltam vele. Próbálkoztam házilag hasonló dezodor készítésével, de kiderült, hogy túl sok szódabikarbónát használtam, és ki is marta a bőröm. Ez viszont (számomra) nagyon jó kombináció, izzadós típus vagyok, de vele sosem fürödtem be és egyáltalán nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

joey!!!

2015. szeptember 9.

2 hónapja használom a szódabikarbónás változatot, vaníliás és levendulás illatokban próbáltam ki. Nagyon szerettem eleinte az illatát, mára kicsit "idegesít", leginkább az, hogy nap végére egész furcsa kombinációt alkot vegyülve az izzadtsággal.. Könnyen kenhető, árban is elérhető és természetes. Hamar érkezik, és a cég nagyon segítőkész, ezek mind pozitívumok. Ezért a 4*. De nem életem dezodorjai...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

oviki

2015. július 23.

Nemrég rendeltem belőle kettőt is (hogy lecseréljem a Mannás deómat,mert az drága), de sajna a kukában landolt mindegyik. Rózsás és jázminos-narancsos ilatot rendeltem. Egyiknem sem volt az a finom illata. Negatív a véleményem róla: megfogta a ruháimat sárgára, egész nap éreztem, egyáltalán nem dezodorál, sőt a bőrömet is kicsípte. Sajnos nem vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

uaim

2015. január 14.

Ide írok nekem vaniliás van szódabikarbónával én készíttettem saját igény szerint náluk és nekem egyenlőre nagyon jó. Van benne kakaóvaj is szépen hidratál és simán két napig nem izzadok pedig ha stresszelek mindig izzadok. Ez most nekem nagyon bejött

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 14.

audreycoca

2014. november 10.

Nekem teafaolajos van. Árban nagyon jó, sokáig elég és természetes, de... borzasztóan kicsípte a bőröm. Nagyon kellemetlen volt. Egy hetet kellett várnom míg meggyógyult, azóta felváltva használom egy másik dezodorral, hogy ne csípje ki megint a bőröm. Akármilyen hihetetlen, amúgy tényleg dezodorál. Az izzadságot nem fogja vissza, de nem lesz büdös. Mondjuk nekem csupasz a hónaljam, nem tudom, hogy működik hónalj kutyával. :) Arra azért rákenni is művészet : D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Tavasz tündér

2014. szeptember 8.

Én több verzióban rendeltem a borza krémdezodorból. Nagy piros pontot adok azért, mert rendeléskor rengeteg illóolajból választhatsz, olyanra készíti neked a gyártó a deót, amilyenre szeretnéd. Ajándékoztam is már, nem panaszkodtak rá. Sokáig elég és megfizethető. Cink-oxidos és szódabikarbóna alapú közül is lehet választani. Egy jó tanács: főleg érzékeny bőrűek nézzenek utána melyik az az illóolaj amelyik akár kipirosodást, égést okozhat. A levendula és a teafa általában nem okoz csalódást, ajándéknak is ilyesmiket szoktam választani, biztos ami biztos. A gyártó is készségesen válaszolt ez irányú kérdéseimre. Egy negatívum azért van. Nekem a cink-oxidos változat nem jött be. Ugyan úgy izzadok mellette és az izzadság szagokat sem nyomja el. Én a jázminos mellett döntöttem, nagyon finom illata van a tégelyben, de felvitel után nem tartós sajnos. Szóval én maradok a szódabikarbóna alapú krémdeóknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol