Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hozzáadott illatanyagot nem tartalmaz. Rendszeres használatával a bőr hidratáltsági szintje javul, visszanyeri fényét és egészséges megjelenését. A szappan rengeteg ásványi anyagot és nyomelemet tartalmaz, amely anyagok beszívódnak, erősítik és nyugtatják a bőrt, regenerálják és gyógyítják a szöveteket, valamint végső soron látványosan szépítik, puhítják a bőrt.

Bőrtípus: érzékeny, gyulladásra hajlamos, érett, normál, zsíros

Összetevők: szappanosított extra szűz olívaolaj, kókuszolaj, napraforgóolaj, csipkebogyó őrlemény és főzet, vörösagyag

Kiszerelés: 90±5g

dorqaap

2016. április 3.

Csodálatos szappan. Nagyon szépen tisztítja az arcomat, és nem húzódik használat után a bőröm. Bár érzékeny bőrre írják, nekem pedig inkább kombinált, de úgy érzem jól kijönnek egymással :) Biztos, hogy újraveszem, mert sokan dícsérték is az arcomat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

bokihugi

2014. május 28.

Jelenlegi "kedvenc". Maga a szappannak van egy számomra picit kellemetlen illata. De használatközben semmit sem lehet belőle érezni. Jól fel lehet habosítani, viszont nincs annyira krémes habja. Mostanság elkapott a csipkebogyó láz. Este ezzel a szappannal megmosom az arcom (miután a sminkemet leszedtem), és 1-2 csepp csipkebogyó olajjal a T vonalat kihagyva de szigorúan szemkörnyékét ápolva hidratálok.
Nagyon elfogult vagyok a szappankáimmal, mindig épp az aktuális szappanra mondom, hogy ő az igazi. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.