Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   390 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ency, Módosítva: 2014. február 21.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Az olajbogyó első préseléséből készül, így mentes minden vegyi eljárástól és megőrzi természetességét, vitamintartalmát, valamint az összes nélkülözhetetlen hatóanyagát.

Az olívaolaj természetes antioxidánsai az A-, D-, E-vitamin és a béta-karotin. Másodlagos növényi anyagai a polifenolok és a tokoferolok. Erősíti az izomsejteket és jó hatású reumás ízületi gyulladás esetén is.

Bőrre gyakorolt jótékony és tápláló hatása minden korosztály számára előnyös, bőrtípustól függetlenül. Gyorsan felszívódik, jól hidratál, a bőrünk puha és rugalmas lesz tőle.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. április 26.

Spanyol /La Chinata márkájú/ nagyon jó minőségű olívaolaj. Az én száraz, ekcémás bőröm számára a legjobb olaj. Könnyen beszívódik, szép aranysárga színű olaj. Van, amikor este arcra, szemkörnyékre is ezt használom, mert nagyon jól hidratálja, ápolja a bőröm. A hasonló bőrtipusuaknak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 26.