Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kissera75, az összetevőket feltöltötte: Ilcsiii, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az extra szűz olívaolajból készült szappan sem illatanyagot sem más adalékanyagot nem tartalmaz, így gyengéden tisztít, hidratál és nyugtatja a fáradt bőrt. Ez a szappan nem zsírosít, ellenben visszaállítja faggyúmirigyek természetes működését, ápolva ezzel a száraz, érzékeny bőrt.

anielka

2018. július 11.

Nálam a Borza mélypontja. Nagyon szeretem a dezodorjaikat és a szappanjaikat is, de a gondos tárolás ellenére ez a szappan teljesen felpuhul, és az olíva zöld, nyúlós zselé formájában kicsapódik belőle. A bőrre abszolút jó hatással van, de gyakorlatilag kezelhetetlen és a fele a lefolyóban végzi. Hasonlót eddig más Borza szappannál nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Gyevocska

2016. március 20.

Már egy éve csak a Borza szappanokat használom. Ilyet mindig rendelek a 6-os csomagban. A lehető legjobb intim mosakodásra! Nem szárít, nem irritál. Persze, teljes testfelületre is szeretem. Szeretem az egyszerűségét, "illatát". Mert van. Tiszta, szinte semmi, mégis...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

bokihugi

2014. május 28.

Imádom kipróbálgatni a szappanokat, de bármilyen szappant is rendelek mindig választok olyat is ami csak egy alapanyagból készül pl. olívaolaj vagy csak sheavaj. Szeretem az egyszerűségét, szerintem is az a jó szó rá, hogy krémes. Nem merem egy szappannál sem kijelenteni azt, hogy nem kell utána testápoló. Az én bőröm ugyan nem igényli a krémezést, csak télen kell a lábszáramat hidratálni. :)
De bátram merem ajánlani száraz vagy problémás bőrrel rendelkezőknek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.

De bátram merem ajánlani száraz vagy problémás bőrrel rendelkezőknek is.

kissera75

2013. október 17.

Ez a szappan nem a habjával és illatával ékeskedik, hanem hihetetlen krémességével, lágyságával. Ez után garantáltan nem kell testápoló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 17.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil