Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Ency, Módosítva: 2014. február 21.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Természetes, adalékmentes fehér agyag maszkokhoz, arctisztító készítményekbe, bőrradírokba, ill. krémekbe használható a mattító hatás eléréséhez. Elsősorban érzékeny vagy száraz bőrre.

Arc- és testpakolást vagy bőrradírt készíthetünk belőle, illetve alkalmazhatjuk színezőanyagként is különböző kozmetikumokhoz, például szappanokhoz, habfürdőkhöz vagy samponokhoz. Alkalmazásával gyengéden megtisztíthatjuk a száraz bőrt, fokozhatjuk a vérellátását, és eltávolíthatjuk az elhalt hámsejteket, így az selymesebbé és puhábbá válik. Az akne és más bőrelváltozások kezelésére, méregtelenítésre, és a megégett bőr helyreállítására is alkalmas.

Víz hozzáadásával készítsünk belőle sűrű masszát, a víz helyett használhatunk rózsavizet vagy aloe vera gélt is. Vigyük fel a bőrre, hagyjuk hatni 10 percig, majd mossuk le. Habfürdő és sampon készítésekor 5-10 százaléknyi agyagot adjunk hozzá a kozmetikumhoz, és használat előtt rázzuk fel, mert leülepszik a flakon alján.

Külsőleg! Kozmetikai alapanyag

Regina59

Korcsoport: >54
2015. október 1.

Száraz, érzékeny bőrre kiváló. A belőle készített arcmaszk /aloe vera géllel keverem el és teszek bele két csepp szőlő-, vagy jojoba olajat is/ nagyon szépen ápolja, tisztítja az arcot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 1.