Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Az ajakápoló összetevőit úgy válogattam össze, hogy magas vitamintartalom, gyorsan beszívódó, értékes olajok és vajak egy természetes, hosszan tartó ápolást biztosítsanak ajkunknak.

Tegyél egy próbát és ápold ajkad egy természet kínálta választással.

Illatát és ízét az étkezési minőségű kakaóvajnak köszönheti."

Összetevők: finomítatlan shea és kakaóvaj, kókuszolaj, magyar méhviasz és akácméz, bio jojoba olaj, hidegen sajtolt mandula és búzacsíra olaj

Kiszerelés: 15 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Regina59

Korcsoport: >54
2015. április 26.

Az enyém sima jojoba olajos ajakbalzsam, akácméz kivételével ugyanazok az összetevői, mint a fehércsokis ajakbalzsamé. Nagyon elégedett vagyok vele, kellemes kakaóvaj illatú, kitűnően hidratálja, ápolja az ajkakat. Most, hogy már melegebb az idő, csak este használom. Nagyon kiadós, mert nagyon pici kell belőle, sokáig elég. Az összetevői nagyon szépek, semmi adalékanyagot, parfümöt nem tartalmaz, 550,- Ft az ára a 15 ml ajakbalzsamnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 26.

Krémfaló

2014. január 17.

Szuper az állaga,pici fényt is ad.
Pihe-puha lesz tőle a szám:)!
Gyerekeim szájára is ezt kenem ha nagyon hideg van kint!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Szuper az állaga,pici fényt is ad.
Pihe-puha lesz tőle a szám:)!
Gyerekeim szájára is ezt kenem ha nagyon hideg van kint!