Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Természetes növényi alapanyagokból készült szappan. Kiváló választás kéz és arctisztításhoz, tusoláshoz és hajmosáshoz.  Kézzel, hagyományos eljárással készült szappan remek a normál és zsíros bőrre.

Ennek a szappannak az illata a hozzáadott kókuszreszeléknek köszönhető, ez az összetevő enyhe radírozó hatást is kölcsönöz a szappannak. Habja az egyik legnagyobb a Borza Szappan Manufaktúra termékei közül.

A kókuszolaj napjaink egyik legjobb bőrápolója. Ezért készítettük el ezt a magas kókuszolaj tartalmú szappant. A bőr hidratálásáról a főzés utolsó fázisában hozzáadott finomítatlan shea és kakaóvaj gondoskodik.

Ez a szappan kitűnő tulajdonságokkal rendelkezik:

• Már egy hét használat után puhítja a bőr
  • Megszünteti a pattanásokat
  • A hajat erősebbé, fényesebbé varázsolj
  • Egészséges sugárzó bőrt eredményez

Bőrtípus: normál, zsíros bőr

Összetevők: szappanosított kókuszolaj, kókusz reszelék, holland kakaópor, finomítatlan shea és kakaóvaj

HDR

2018. október 29.

Nagyon jól habzik, ezért kevés kéne belőle, de mivel nagyon felázik, ezért gyorsan fogy és a bőröm ugyanúgy kívánja a testápolót a fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

n.andrea

2013. szeptember 15.

Ezt a szappant inkább arcra kell használni, zsíros bőrre nagyon jó, kicsit leviszi a patikat, egy nagyon picit szárít, de úgyis használok utána krémet.Egy ideig használtam fürdéshez, de annyira kiszárította a bőrömet, hogy csak testápolóval együtt tudtam használni, ezért leváltottam. Illata semmilyen, habzása megfelelő. Tisztaságérzet maximális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

ForestNymph

2013. augusztus 20.

Hát... elpancsikolom, de többet ezt nem veszek. Kicsit büdös ez a szappan és így nagyon illúzió romboló. Jól habzik,de semmivel sem nagyobb a habja mint bármelyik más Borza szappannak (írják a leírásba hogy jobban habzik). Az illata nem kókusz(bár nincs benne illóolaj, nem is ígérik), de más illatmentes szappannál nem tapasztaltam ilyen fura állott szagot. Fürdés után nem érzödik, puha a bőröm, de nem jön be. Nagyon sok kókuszreszelék van benne, legyalulja a bőröm mint a csiszolópapír. Felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.