Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: iamlost19, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Kiválóan habzik és selymes krémes kávé illatú habja kiváló a reggeli arcmosáshoz. Azoknak ajánlom , akik az extra szűz szappanok jótékony hatásairól már kiváló tapasztalatokkal rendelkeznek, és most szívesen megismerkednének egy természetes kávé illatú változattal.
Hiszen a kávé fokozza a bőr vérkeringését, hatására a bőr felfrissül, láthatóan üdébbé válik. A bőrt puhábbá, feszesebbé varázsolja. Gyengéden méregteleníti a szöveteket, akár a narancsbőr tüneteit is csökkentheti.
Ez az extra szűz olívaolajból készült szappan gyengéden tisztít, hidratál és megnyugtatja a fáradt bőrt, nem zsírosít, ellenben visszaállítja faggyúmirigyek természetes működését.
A szappankészítő eljárás során nem az összes extra szűz olívaolaj és finomítatlan sheavaj kerül elszappanosításra, ezáltal a szappan nemcsak gyengéden tisztít, de bőrápoló hatásról is gondoskodik."