Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Ezzel a szappannal elsősorban zsíros bőr számára szerettem volna kedvezni. A kecsketej bársonyos, ápoló hatása mellett a hagyományos természetgyógyászatban fontos helyet elfoglaló csalán alkotja ennek a szappannak a különlegességét."

Bőrtípus: érzékeny, gyulladásra hajlamos, ekcémás, pikkelysömörös, normál bőr

Összetevők: szappanosított extra szűz olívaolaj, finomítatlan kakaó és sheavaj, kókuszolaj, hidegen sajtolt napraforgóolaj, ricinusolaj, méhviasz, zöldagyag, fahéj

anielka

2018. július 11.

Kicsit nyúlóssá tud válni a tárolás során. Zsíros, pattanásos bőrre jó hatással van, de az agyagos szappanok jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.