Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   650 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: M.Kira84, Módosítva: 2013. október 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kiváló minőségű  vaj előállítása az afrikai kontinensen hagyományosan a női feladatok közé tartozik. A készítés módja a hideg sajtolás technikáján alapul, –  rendkívüli előnye, hogy a shea vaj igen magas A-, E- és F-vitamin tartalmát képes megőrizni – nem tartalmazza a kémiai eljárás során alkalmazott vegyi anyagok maradványait.

shea vaj "titka", a kémiai szerkezetén alapul, mely nagyon hasonlít az emberi bőrt védő természetes emulzió összetételéhez, vitamintartalma pedig szinte tökéletes bőrápolóvá teszi.
Összetételéből adódóan a finomítatlan, kezeletlen shea vaj önmagában is ápoló hatású. Gazdag zsírsav-tartalma mellett sok A, E és F vitamint tartalmaz, amely puhító, regeneráló hatású.

• könnyedén felszívódik a bőrön át a mélyebben fekvő sejtrétegekbe
  • hosszan tartó hidratáló hatást fejt ki, megakadályozván a bőr szárazzá válását
  • elősegíti a bőr regenerálódását

senskin

2019. szeptember 1.

Szérummal vagy önmagában helyettesít bármilyen arckrémet, főleg ha érzékenyen reagálunk dolgokra. Nekem a probiotikus szérumok a legjobbak, de bármi lehet más. Csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

TRMoni78

2019. január 12.

Érzékeny, száraz, ekcémára hajlamos bőrömnek ez a megmentője! Arcra éjszakára használom csak, mert nehezebben szívódik be, de ez az egyetlen hátránya. Ajak- és testáplónak is szuper. Enyhén nedves bőrön alkalmazva az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

HDR

2018. október 29.

Szuper termék! Gyorsan felolvad, utána könnyen kenhető és viszonylag gyorsan beszívódik. Ekcémára hajlamos, kiszáradni kezdő bőrt is remekül ápol. meg fogom venni a nagy kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Nizza

2017. december 23.

A levendulás változatát használom. A tégelyben számomra elég erős az illata, de felkenve már enyhébb. Nagyon jól ápol és az ára is megfelelő. Továbbra is használni fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Cilicsakv

2017. december 7.

Atopias dermatitisre hasznaljuk,nagyon jo es persze termeszetes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 7.

Atopias dermatitisre hasznaljuk,nagyon jo es persze termeszetes!

ancsi97

2017. augusztus 23.

Én a levendulás változatát vettem meg. Csak áradozni tudok róla. Még régebben a Cocoon manufaktúra hasonló termékét használtam,de az 5x ilyen drága (szó szerint) és szerintem ennek a minősége és az illata is hatásosabb. Nagyon örülök,hogy rátaláltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

MNNiko

2017. március 17.

A 30ml-es natúr változatát vettem meg próba képpen. Az illata nem zavaró, a szokásos kicsit füstös illat. Biztosan megveszem belőle a nagy kiszerelést valamilyen illóolajjal keverve. Szuper, könnyen kenhető, ezért picit jobban fogy mint a sima vajak, de még így is jó árban van.
Ezt használom az ajkaimra, könyökömre, lábamra és estére ha szükséges még az arcomra is. Nem tömíti el a pórusokat, de mivel lassan szívódik be reggelre nem érdemes az arcra felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

theriniel

2016. június 23.

Levendulásat vettem, sokkal jobban kenhető, mint a sima vajak. Így többet használom és jobban fogy, de megéri. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

regidomi

2015. szeptember 6.

Nagyon szeretem. Most elsőre natúrt kértem, engem nem zavar a füstös illata, kimondottan tetszik hogy nincs illatosítva. Mondjuk, habosabbra számítottam, alig bírom kenni, de tuti hogy ujraveszem mert nagyon nagyon jó! Borza rajongó leszek, én már érzem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. február 24.

Nekem megvan ez a sima shevajhab és a levendulás változata is. Az állaga puhább, mint a normál sheavaj, könnyebben szívódik be a bőrbe is, a levendulásnak isteni levendula illata van. Mindkét vajhab kitűnően ápolja és hidratálja, puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 24.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)