Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anita13, Módosítva: 2019. június 6.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Természetes alapanyagokból készült alumíniumsó mentes dezodor.

Szódabikarbónát, kókuszolajat és shea vajat tartalmazó, teafa-levendula illatú természetes krémdezodor. Kókuszvaj zsírsavjai  baktérium, gombaölő hatásúak, gyakorlatilag belülről pusztítják el a kellemetlen szagokat okozó kórokozókat. A finomítatlan shea vaj titka, hogy összetétele nagyon hasonlít az emberi bőrt védő természetes emulzió összetételéhez. Organikus és igen magas százalékban tartalmaz A-, E- és F- vitamint. Szódabikarbóna természetesen csökkenti az izzadást és megakadályozza a kellemetlen szagok kialakulását. A keményítő pedig nedvességmegkötésért felelős.

Bozizu

2020. július 6.

Egy ideje áttértem az alumíniumsó mentes deókra. Több terméket is próbáltam, eddig ez a legjobb a hatékonyságot tekintve, bár én nem vagyok izzadós. Az illata valóban levendula teafa tökéletes keveréke, de hamar elillan. Picit megijedtem, mikor megláttam a tégelyben, hogy sárga színű, de szerencsére nem hagy nyomot a ruhán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

rozuska

2020. február 25.

Szuper kis deo. Január elején váltottam alumentes termékekre. Azóta csak ezt használom és a jázminos változatot (ennek az illata kevésbé tetszik). Első három hét kellemetlen volt. Tényleg igaz ez az átállás dolog. Szó szerint büdös voltam, pedig mosdottam reggel és este, minden kenés előtt. Ki kell bírni, mert szerintem megéri!
Viszont nagyjából 6 hét után mintha a kellemetlen szagokat elfújták volna. Izzadok, de nem alakul át büdössé, még stresszes helyzetben sem (oké, ez alkat függő is, tudom).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 25.

Adec56

2019. október 3.

Sokat kínlódtam a spray dezodorokkal, ilyen-olyan márka termékeivel, míg átváltottam krémdezodorra, nem erre, hanem egy másik fajtára bukkantam először rá. Tökéletesen bevált, életem megmentője volt :D De sajnos nem tudtam sehol beszerezni, miután elfogyott, így hosszas keresgélés után a Borzának ezt a dezodorját vettem meg. Nekem sajnos nem használ :( Ugyanúgy megizzadok, mint a spray dezodorokkal...az állaga szuper, nem hagy foltot a ruhán, az illata is nagyon kellemes. Biztos embere is válogatja kinek mi jön be. Krémdezodorról biztos nem térek vissza a fújósokra, de ez a Borza sem lesz újravevős sajnos, másikat kell keresnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

endzsiaj

2018. április 15.

Már a harmadik tégelyt használom és szerintem a legjobb magyar krémdezodor. A teafa és levendula illóolajok olyan keveréke ez h hmmm csak szagolgatom magam percekig miután bekentem a honaljam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>