Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2015. október 6.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A Borza Gerániumos Szappan Hibiszkusszal attól az ötlettől vezérelve született meg, hogy egy új illattal szerettem volna kedveskedni a hideg téli napokon. Ezért készítettem el a tavaszi-nyári délutánok egyik jellegzetes illatát idéző rózsa muskátli aromájú kézműves szappant. A geránium jótékony hatása már régóta ismert, javítja a bőr vérellátását, így felfrissíti a sápadt bőrt. A geránium, a levendulához hasonlóan a gyulladáscsökkentő hatásáról is ismert.

Egy színpompás kísérőnek a frissítő, bőrfeszesítő hatású hibiszkuszt vagy mályvacserjét választottam ebbe a receptbe. Ez a hagyományos eljárással készült kézműves natúrszappan a geránium illóolajával és a hibiszkusz szirmaival gyöngéden nyugtatja, felfrissíti a megszépülni vágyó bőrt."

mrs.imperator

2018. augusztus 27.

Egyszer a Lidlben találtam egy tálca Borza szappant. Mind az öt fajtából vettem egyet, köztük ezt is :) Ezt a gerániumos-hibiszkuszos csodát direkt nyárra vetettem be. Nagyon finom citrusos frissítő illata van és kellemesen habzik, könnyen eloszlatható a bőrön. Érezhetően tisztább leszel tőle és lelkileg is felfrissítenek a csodás illóolajok. A bőrömet egyáltalán nem szárítja, viszont gazdagon hidratálja. Kíváncsian várom hogy kommentelhessem a Borza manufaktúra többi termékét is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate