Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   790 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2015. március 6.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az összetevők között megtalálható a finomítatlan sheavaj, extra szűz olívaolaj, kókuszolaj, hidegen sajtolt búzacsíra, mandula és jojoba olaj és fehér agyag is.
Nem tartalmaz hozzáadott vizet, így sokáig eláll és gazdaságos.

Vikcsy

2017. május 5.

Nagyon jó krém! Kisfiam pelusos popsijára kentem, ahol kipirosodott másnapra eltűnt a piros folt csak néztem,hogy ez egy csoda.. 😊 Nem is értem miért nem ilyen termékeket reklàmoznak?! És miért rossz kőolaj származékos termékeket ajánlanak a tvben. 😡😠
Minden babának, kisgyereknek és felnőttnek csak ajánlani tudom ezt a terméket!! ❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 5.

ayse

2016. június 2.

Évek óta velük keszittetem a kenceimet.ez egy nagyon jó biocucc.no kemikalia.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 2.

Évek óta velük keszittetem a kenceimet.ez egy nagyon jó biocucc.no kemikalia.

EszterV

2015. május 3.

Már a harmadikat használjuk, babára, magunkra, ajándékba mindenkinek nagyon bevált. Finom natúr illata van, könnyen kenhető és csodás lesz tőle a bőr. Az ára is szuper, abszolút favorit!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 3.