BőszEcset

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gyulzsuzsi, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Anyagában, és formájában is teljesen új alapozó ecset.

A rövid, tömör, kissé ferde fejkialakítású ecsettel, egyenletesen és könnyedén vihetjük fel a folyékony alapozót.

gyulzsuzsi

2015. október 24.

Nem lett szerelem egyelőre. Nem tudtam hozzájutni a RT Face Expert ecsetéhez, már egy Shiseido-t terveztem venni de az sem volt a parfümériákban ahol néztem, amikor hirtelen ötlettől vezérelve felkerestem a Bőszecset boltot. Az eladó nagyon kedves, ecsetmániásoknak Kánaán a boltjuk.
Valahogy túl sok anyagot vesz fel és nem csíkoz meg nem szúr, de nincs húha érzésem. Lehet még csak nincs meg a tökély alapozó?

UD: mínusz egy csillag, mert egy kis ponton benyomódott a fém és ezáltal az szőrök is máshogy állnak. Kb. egyszer volt a neszesszeremben és ez lett a vége. Ettől függetlenül ugyanúgy használható, de még a Coastal Scents ecsetek is jobban bírják a strapát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 24.