BőszEcset

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Narancs, Módosítva: 2020. szeptember 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Közepes szálhosszúságú, tömör, ívelt végű ecset. A szemhéjra felvitt anyag tökéletes eloszlását biztosítja, természetes eredetű szálból készül.

Ecsethossz: 19 cm
Fej szélesség: 10 mm
Szálhossz: 14 mm

vivitrius

2021. augusztus 13.

Picit tömöttebb és keményebb, mint az általam eddig használt Bősz ecsetek. Jellemzően nem rendeltetésszerűen használom, mert ezzel a szempillatőhöz szoktam "benyomkodni" a színt, mini tusvonalat imitálva. Jól tisztítható, száltartó, nem hullik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

ildi98

2016. november 11.

Nagyon szeretem! Csak egyéni, mindennapos hasznalatra vettem. Teszi a dolgát, viszont nem akartam rendszeres mosni, így van egy a fekete színnek, és egy a barnás árnyalatoknak, így nem torzulnak a színek. Kb egy éve vannak meg, és nem hullik a szőrük, nem kopott a festék a száráról, nem mozog a fém része. Masszív kis ecset. Abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Ildie

2014. december 31.

Nekem a 6231-K jelölésű van, ennek fekete a nyele, nem tudom, hogy van-e más különbség, a honlapon a fekete most nem kapható. A 19cm hosszával ez a leghosszabb ecsetem, kistükörben sminkelőknek annyira nem jó. Egy szőr nem hullott ki belőle,jól bírja a mosást, azért egy-két rövidebb a tövénél így kikandikál néha, de nem jön ki. Szépen dolgozik, erős tartású a szőr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.