BőszEcset

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2021. január 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Az alapozó ecsetekhez hasonló "Duo-fibre" ecset; fehér szintetikus szálak a fekete természetes szálak közé keverve adják a fej különlegességét.
Lágyan, és egyenletesen viszi fel a korrektort a szemkörnyékre, az arc megfelelő vonalaira.

Ecsethossz: 15 cm
Fej szélesség: 15 mm
Szálhossz: 20 mm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

izsuzsi

2021. június 11.

Szemhéjprimer felviteléhez egy álom! Egyenletesen dolgozza el a terméket, az egyedüli problémám vele, hogy van egy szál, ami szúr, remélem az idővel kihullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Kamea

2021. május 21.

2021. 05. 21. update: Még annyival egészíteném ki a tegnapi véleményemet, hogy ezzel az ecsettel precíz vonalakat is lehet húzni éles kontúr nélkül, illetve jól hozzáfér az éltes, megereszkedett szemhéj redőihez.

2021. 05. 20. Én is Szabó Doris egyik videójában hallottam először erről az ecsetről. Majd aztán egy másodikban, azután pedig egy harmadikban is, így igencsak felkeltette az érdeklődésemet, hogy mit tudhat. Mivel vidéki vagyok és nem volt kedvem 1.600 ft szállítási költséget kifizetni egy 2.400 ft-os ecsetért, így az egyik budapesti kiruccanásom alkalmával a zuhogó esőben „bekerítettem” az üzletet. Az eladóhölgy az ecset száma alapján több ezer ecset közül egyből adta is a kezembe. Gondoltam, ha már így megszenvedtem érte, akkor mindjárt veszek két darabot is belőle.
Hármat kellett volna.
Mindegy neki, hogy krém-, vagy porállagú a festék. Tökéletesen veszi fel és adja le mindkettőt. Lehet dolgozni vele a mozgószemhéjon, jól beleillik a mélyítővonalba, illetve az afölötti területen is jól teljesít, rejtett szemhéj esetén. De tökéletesen működik a szem alatti területen is, hiszen korrektorecsetnek van meghirdetve.
Egy szó, mint száz, ez az ecset tényleg tud mindent is! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 21.

Hármat kellett volna.
Egy szó, mint száz, ez az ecset tényleg tud mindent is! :)

Anheszenamon

2020. december 30.

Szabó Doris instavideójában ajánlotta ezt az ecsetet krémes szemfesték felvitelére. Nagyon megtetszett, ahogy egyetlen ecsettel felvitte és még el is satírozta a szemhéján a Mac Paint pot egyik színét. Sőt még por állagú szemfesték felvitelére és eloszlatására is ajánlotta. Mindjárt kettőt is rendeltem belőle, annak ellenére, hogy nem ismerem a márka ecseteit. És milyen jól tettem, hogy kettőt dobtam a kosárba! Első használat után szerelem lett. Eddig ujjal vittem fel a krémes cuccokat a szemhéjamra de ez mostantól nem így lesz. Rögtön leteszteltem por állagú szemfestékkel is, és azzal is tökéletes volt. Gyönyörűen felveszi és leadja mind a krémes, mind pedig a por festéket. Kényelmesen hosszú a nyele, jók a sörtéi, strapabíró ecseteknek tűnnek. Újabb kedvenc termékre leltem itt az év utolsó napjaiban 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.