BőszEcset

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2021. január 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Az alapozó ecsetekhez hasonló "Duo-fibre" ecset; fehér szintetikus szálak a fekete természetes szálak közé keverve adják a fej különlegességét.
Lágyan, és egyenletesen viszi fel a korrektort a szemkörnyékre, az arc megfelelő vonalaira.

Ecsethossz: 15 cm
Fej szélesség: 15 mm
Szálhossz: 20 mm

Anheszenamon

2020. december 30.

Szabó Doris instavideójában ajánlotta ezt az ecsetet krémes szemfesték felvitelére. Nagyon megtetszett, ahogy egyetlen ecsettel felvitte és még el is satírozta a szemhéján a Mac Paint pot egyik színét. Sőt még por állagú szemfesték felvitelére és eloszlatására is ajánlotta. Mindjárt kettőt is rendeltem belőle, annak ellenére, hogy nem ismerem a márka ecseteit. És milyen jól tettem, hogy kettőt dobtam a kosárba! Első használat után szerelem lett. Eddig ujjal vittem fel a krémes cuccokat a szemhéjamra de ez mostantól nem így lesz. Rögtön leteszteltem por állagú szemfestékkel is, és azzal is tökéletes volt. Gyönyörűen felveszi és leadja mind a krémes, mind pedig a por festéket. Kényelmesen hosszú a nyele, jók a sörtéi, strapabíró ecseteknek tűnnek. Újabb kedvenc termékre leltem itt az év utolsó napjaiban 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.