BőszEcset

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Hosszú de jó tartású szőre van, sok mindenre jó lehet.

Ildie

2014. december 31.

A 801-hez hasonlóan ez is egy sokoldalú darab. Viszonylag hosszúak a szőrök, de nagyon jól tartanak. Kiváló szempillatőbe port tenni, de akár mélyítővonalra is szuper. Kicsit pufis, simán lehet vele színeket összedolgozni, de azért ez idő. Én főleg a kölső Vbe szoktam sötét színt felvinni ezzel, és az alsó külső pillatőbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.