BőszEcset

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. május 13.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Hoogie

2017. november 24.

Ha ez az amelyikre gondolok vagyis szemhájpúder ecset kicsit tömött és laposabb akkor ez szuper!Emlékeim szerint az,mert a száma is az. Majd megnézem, igaz most nem találom sehol....de ha nem lesz meg veszek még egyet. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

KuliKali

2016. május 15.

Egyszerűen imádom! Kedvenc ecsetem!! Korrektor eldolgozására használom,arra több,mint tökéletes! Szépen eldolgoz,általában nem csíkoz,viszont a szőrét ez is hullajtja,mint a többi BE.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.