BőszEcset

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

A nevét a honlapjukról másoltam ki, de nem túl találó, ez az ecset kerek, de ferde, határozottan ferde.

Szálhossz: 4-10 mm
Fej átmérője: 7 mm
Ecsethossz: 17,5 cm

Ildie

2014. december 31.

Olyan az ecset, mintha egy átlag kerek alapú ecsetet lézerrel ferdére vágtak volna, nincs legömböjítve egyáltalán. Szeretem a ferde ecseteket, ez egy újabb szerelem nálam, és a puhasága miatt kapja meg az 5 csillagot, pedig a gömböjített ferde ecsetet egy kicsit jobban szeretem. Ez a méret pont ideális, nem túl nagy. Nekem nagyon kézre áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.