BőszEcset

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KissNiki, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Szemöldök formázó ferde ecset. Határozott tartású, élét megtartó szintetikus anyagból készült. Több méretben kapható, ezüst nyéllel kerül forgalomba.

• Ecsethossz: 16,5 cm
  • Fej szélesség: 6 mm
  • Szálhossz: 6-8 mm

dobolank

Korcsoport: >54
2014. február 4.

Szuper ecset, én szemkontúrozáshoz és szemöldökhöz is csak ezt használom. Nem volt még más ecsetem erre, és 0 késztetést érzek, hogy mást is kipróbáljak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 4.

KissNiki

2013. április 5.

Az egyik legtökéletesebb ferde ecset, simán felveszi a versenyt a legprofibb és legdrágább ecsetekkel! Megfelelő méret és tökéletes vékony vonalat lehet húzni vele. Használható a szemöldök formázásához, tusvonal húzásához, a pillatőhöz a por szemhéjpúder felviteléhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.