BőszEcset

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. július 10.

Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Lapított, felfelé kiszélesedő fejrésszel, dús fehér természetes anyagból készült smink ecset.

Ecsethossz: 17 cm
Fej szélesség: 10 mm
Szálhossz: 18 mm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dunaimano

2020. augusztus 19.

Pár hete használom ezt az ecsetet, a Sigma E25 az összehasonlítási alapom. Annál egy picivel szélesebb a feje, és minimálisan keszekuszábbak a szálai, de ez a különbség szinte észrevehetetlen, főleg használat során. Satírozásra, külső V-be, mélyítőbe, szín felvitelére használom. Szinte mindennapi társam. Nem ez a legpuhább ecsetem, de ennek ellenére is az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Anne74

2016. augusztus 22.

Tökéletes ecset, szeretem, kiválóan használható...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Tökéletes ecset, szeretem, kiválóan használható...

Szilva86

2016. február 18.

A MAC 217 és a Sigma E25 hasonmása. Kiválóan lehet vele satírozni, árban pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

Ildie

2015. július 5.

Ezt az ecsetet ajánlottam a MAC 217-ese alatt, mint olcsóbb alternatívát ugyanolyan mínőséggel.
Teljesen ugyan az!! vagy még jobb is. Pontosan ugyanúgy satíroz, pontosan ugyanannyi idő kimosni, szinte csak ugyanolyan dolgokat tudok felhozni hozzá, egyben jobb, és az a puhasága. 2300 Ft, igazzából nem is tudom minek kellett nekem a MAC (jó tudom, mert külföldön lakom, és itt nincs Bősz).
Akinek a márka miatti plusz ezrek számítanak, próbálja ki ezt, nem fog csalódni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.