BőszEcset

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: széva, Módosítva: 2022. május 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   BőszEcset márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Közepes méretű, feje félkörívben kialakí­tott, anyaga 100% természetes eredetű szál.

• Ecsethossz: 21 cm
  • Fej szélesség: 37 mm
  • Szálhossz: 40 mm

Hortenzis

2024. január 14.

Minden pirosítómmal kiválóan működik együtt. A világosabb, gyengébben pigmentált színekhez pedig csak ezt szoktam használni, mert látványos lesz az eredmény. Lead mindent, amit felvesz, és szépen terít. Két elhanyagolható negatívumot tudok felhozni: az egyik a szőrhullás, másik a nehéz tisztítás. Előbbit egyre ritkábban tapasztalom, a használat elején volt jellemzőbb. Utóbbira még nem találtam jó megoldást, ami tényleg szépen kitisztította volna. Az első és egyetlen állatszőr ecsetem ezidáig, teljesen más tisztítást igényel, mint a szintetikus ecsetek. Mindent latba véve jobb, mint eddigi pirosító ecseteim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 14.

SaltyDog

2022. szeptember 12.

Ajánlásra vásároltam, online rendelés volt. Első pillanatra nagynak és lazának tűnt, kicsit meg is ijedtem. Aztán kipróbáltam, a legkedvencebb pírecsetem lett. Szépen leadja a felvett anyagot, légiesen finoman lehet vele eldolgozni a pírt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

Kamea

2021. szeptember 1.

Mivel az online rendelés szállítási díja nem éppen kedvező, így kezd hagyománnyá válni, hogy vidékiként akárhányszor a fővárosban járok, minden alkalommal látogatást teszek a Bőszecset parányi boltjában, ami szerintem több ezer ecsettel van tele. Ha oda belépek, kapkodom csak a fejem. Oda célirányosan kell menni, ecsetszámmal felvértezve, különben eszünket vesztjük a bőség zavarában.
Ajánlásra szereztem be ezt az ecsetet. Nem pirosításra, hanem bronzosításra használom. Természetes, puha szálakból készült, nem túl tömött ecset, így nekem bronzosításhoz vált be. Maradéktalanul felveszi és le is adja a porállagú bronzert, a használat közben pedig kényelmesen felfekszik az arcra. Az ecset elegáns fekete lakk fanyélben végződik, amibe bele van enyhén marva, illetve festve is a márkanév és az ecset száma.
Az első mosás alkalmával engedett magából egy kis színt és néhány szálat is veszített az elején, de úgy látom, nem fog állandósulni nála ez a probléma.
Az egyetlen kifogás, amit támasztani tudok vele szemben az az, hogy máris olyan szinten lekopott a nyélről az ecset száma, hogy az szinte olvashatatlan, pedig ez igen csak fontos lenne annak, aki majd el akar igazodni a parányi bolt ecsetrengetegében. Illetve vidékről elég nehézkes a márka ecseteinek beszerzése, pedig jó minőséget képviselnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

széva

Korcsoport: >54
2021. augusztus 13.

Megszokott minőség. Az ecset puhább mint a 6641 es pirosító ecsetem, de a pigmentáltabb pirosítókhoz nagyon jó lesz. Amit felvesz szinte maradéktalanul leadja a célzott pontra és olyan finom puha. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. augusztus 13.