BotanicOil

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izar, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Pörköletlen kávébabból préselik, emiatt aromája nyersebb és visszafogottabb pörkölt társához képest, de hatóanyagtartalma ezzel szemben jelentősebb. A kíméletes előállítása miatt koffein és E vitamin tartalma kiemelkedő. Előbbi ér összehúzó, élénkíti a vérkeringést, így alkalmas duzzanatok lehúzására. Utóbbi erőteljes antioxidáns. Nagy százalékban tartalmaz palmitinsavat és linolsavat, melyek gyengéden puhítanak, illetve segítenek a bőr természetes nedvességtartalmának megőrzésében. Jolly joker a szem alatti karikák és puffadás csillapításában."

makosbejgli18

2021. január 30.

A kis üvegért viszonylag sok pénznek érzi az ember, de elmondom, hogy én lassan egy éve használom. Este 1-1 cseppet teszek a szemkörnyékemre, nekem élénkít, látom a hatását, főleg egy tápláló szemkrémmel utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.