Bottega Veneta

Ár:   32 800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: csakmoni, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   32 800 Ft

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Michel Almairac

Fejjegyek: bergamott, rózsabors

Szívjegy: arab jázmin

Alapjegyek: bőr, pacsuli, vanília, ambroxan

emb1p3

2019. július 13.

Az anyaillattal szemben, aki szimplán királynő, a L'Absolu a drámakirálynő. Nem hisztérika, nem úgy értem, de erre a poros, csontszáraz illatra nem lehet nem odafigyelni, megáll tőle a levegő, ha belép a szobába a viselője. Elsőre az volt a benyomásom, hogy mintha az Histoires de parfums Tubereuse Capricieuse-ének - ott ugyan íriszes - sivatagi szárazságát új dimenzióba emelték volna a pacsulis-vaníliás, virágporosan ragadós jázmin hipnotikus kipárolgásával. Sokkal jobb, merészebb, eredetibb, mint az Eau de velours, pedig bizony akkor se ugranék félre, ha azt próbálná hozzámvágni valaki. Immár hivatalos meggyőződésem, hogy a legjobb drogériás illatokat a Bottega Veneta háza táján kell keresni. (Meg a Mugler-nél, de ezt csak a tisztelet mondatja velem, nem a szerelem, mert ő nem stílusom.) Ja, a pórias szempontokról se feledkezzünk el, a szillázs korrekt, a tartósság végtelen. Ordító minőség, nem tudok mást mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

kelly7dy

2019. február 4.

Első alkalommal beleszerettem! Nem volt még szerencsém ilyen tartós parfümhöz. Ahogy már írták: fürdés után is érezhető. Kevés kell belőle,2-3 fújás és egész nap érezni lehet. Egyedi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Secretgirl

2018. december 11.

Ma próbáltam és engem elvarázsolt! Addig nem nyugszom, míg be nem költözik hozzám😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 11.

csakmoni

2018. október 16.

Hasonlít az üveg a Velours-re, így talán kevesebb embernek tűnik fel, pedig érdemes kipróbálni. Nagyon tartós, elég maszkulin, száraz illat, sokkal inkább, mint az edp vagy a Velours. Két kézmosás, sőt, fürdés után is éreztem magamon. Nekem a Velours jobban tetszik, de biztosan lesznek rajongói, szerintem elegánsabb, mint az edp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 16.