Boucheron

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. július 11.

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: citrusos-aromás

Fejjegyek: narancs, zöld mandarin

Szívjegyek: rózsa, fügelevél, kókusztej

Alapjegyek: fehércédrus kivonat, gyanta

Boucheron Orange De Bahia EDP üvegében is
Ár: 1500 ft/ 2800 ft/ 6800 ft , Eladó: Phoenix19
Állapot: 5 ml/ 10 ml/ 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Postán maradóként utalást követően
Phoenix19

2019. október 8.

Imádom parfümben a narancs illatát, minden arcát szeretem, ha édeskés, ha keserű, ha fűszeres. Szeretem az "éles", harsány narancsot, ami élethű, zamatos, frissen facsart, a narancshéj illóolajainak aromáját. Ez a narancs itt nem éles, nem frissen facsart és nem kánikula illat. Intenzitását tompítja a fügelevél és a kókusztej, élességét pedig a gyanta és a fás jegyek. Simán hordható ősszel-télen, egy cseppet sem hűvös illat. Sokkal-sokkal narancsosabbat vártam, citrusosabbat, mint pl. az Atelier Cologne-ok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 8.

Asianlover

2019. július 31.

Citrusos-aromás: meleg időben a kedvenc illatcsaládom. Saját kategóriájában abszolút 5 csillagot érdemel tőlem: balzsamos-narancs. Tökéletesen uniszex, se nem férfi, se nem női, csak végtelenül tisztán, elegánsan, friss és hűvös. Kár, hogy hozzánk még nem tette be a lábát, mert igazi kánikula illat. Komoly kihívója a Mandarine Basilicnak :) bàr egyelőre nem tudok/akarok vàlasztani. Ez az illat sokkal "mèlyebb", talàn ez a jò szò. Keserű ez a narancs ès olyan gyògynövènyes-balzsamos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.