Boucheron

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. július 11.

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: citrusos-aromás

Fejjegyek: narancs, zöld mandarin

Szívjegyek: rózsa, fügelevél, kókusztej

Alapjegyek: fehércédrus kivonat, gyanta

Üveges: Boucheron Orange De Bahia EDP
Ár: 16.900 Ft foxposttal együtt , Eladó: Asianlover
Állapot: 125 ml/kèp, Helyszín: --, fizetés: àtutalàst követően foxposton küldöm (szemèlyes àtvètel nem lehetsèges)
Fújós: Boucheron Orange De Bahia EDP
Ár: 2.500/3.900 Ft + szàllìtàs , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követőően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Phoenix19

2019. október 8.

Imádom parfümben a narancs illatát, minden arcát szeretem, ha édeskés, ha keserű, ha fűszeres. Szeretem az "éles", harsány narancsot, ami élethű, zamatos, frissen facsart, a narancshéj illóolajainak aromáját. Ez a narancs itt nem éles, nem frissen facsart és nem kánikula illat. Intenzitását tompítja a fügelevél és a kókusztej, élességét pedig a gyanta és a fás jegyek. Simán hordható ősszel-télen, egy cseppet sem hűvös illat. Sokkal-sokkal narancsosabbat vártam, citrusosabbat, mint pl. az Atelier Cologne-ok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 8.

Asianlover

2019. július 31.

Citrusos-aromás: meleg időben a kedvenc illatcsaládom. Saját kategóriájában abszolút 5 csillagot érdemel tőlem: balzsamos-narancs. Tökéletesen uniszex, se nem férfi, se nem női, csak végtelenül tisztán, elegánsan, friss és hűvös. Kár, hogy hozzánk még nem tette be a lábát, mert igazi kánikula illat. Komoly kihívója a Mandarine Basilicnak :) bàr egyelőre nem tudok/akarok vàlasztani. Ez az illat sokkal "mèlyebb", talàn ez a jò szò. Keserű ez a narancs ès olyan gyògynövènyes-balzsamos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.