Boucheron

Ár:   8.270 Ft, 15.890 Ft, 23.390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dottir, Módosítva: 2022. november 11.

Ár:   8.270 Ft, 15.890 Ft, 23.390 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2022

Fejjegyek: pink bors, mandarin, gyömbér

Szívjegyek: tubarózsa, peru balzsam, feketeribiszke

Alapjegyek: pacsuli, ámbra akkord, vetiver

Ár: 11000 , Eladó: nagygabi
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest, XII., fizetés: Személyes átvétel Bp-en, vagy +posta
Fújós Boucheron Quatre Iconic EDP
Ár: 3100Ft/10ml , Eladó: Chrissy
Állapot: ., Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel/Packeta/Fox/Ajánlott postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Shenzi

2024. május 13.

Gyanítottam már a korábbi parfümélményeim miatt, hogy ami engem kikészít, az a tubarózsa. Most ebben már biztos vagyok.
Vakon vettem egy üveges példányt, ami egyébként gyönyörű. Este, lefekvés előtt fújtam magamra. Az eleje isteni, a borsos gyömbéres, enyhén édeskés kezdet nagyon tetszett, és csak egy leheletnyi aláfestést adott neki a tubarózsa. Ekkor még nem volt gondom vele, nem volt sok, azt gondoltam, végre találtam egy olyan illatot, amiben nem csinál ki a tubarózsa.
Korai volt az örömöm, konkrétan rosszul voltam tőle. Elaludtam, és rendesen éreztem álmomban is az illatot, és azt álmodtam, hogy émelygek, rosszul vagyok. Reggel még éreztem magamon, és mentem is gyorsan lemosni. Ilyen rossz élményem még egy illattal sem volt. Tényleg nem érdemes olyan parfümmel próbálkoznom, amiben benne van ez az illatjegy...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 13.

Barbara2021

2023. október 3.

Hát ööö. Utálom. De ez az én hibám. Tubarozsa az ami engem kicsinál. Anyám imádni fogja, mert persze megvettem vakon ezt is, hiszen a Quatro mennyire imádnivaló! Tudhattam volna, hogy ettől sikítva menekülök. Aki JPG Scandalt szereti, annak ez nagyon be fog jönni, és egy ár érték arányban kitűnő minőségi parfümöt tud vásárolni, konkrétan fürdés után se jön le a bőrömről! Akinek a tubarozsaval nincs baja, az ezt vegye, gyönyörű az üvege is, elkepeszto tényleg a minősége és 50 ml volt kB 7-8000. Röhejesen olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 3.

Qwerty

2023. július 20.

A gyömbér és a rózsaszín bors mindent letarol az elején, így ha van is benne lágy mandarin, ilyen aromák mellett esélye sincs előkerülni. Még dolgozik a sok fűszer, mikor megjelenik a szintén fűszeres, gyantával dúsított tubarózsa. Ez már kicsit sok a jóból, porrá égetett szaglósejtjeim nem sok különbséget véltek felfedezni a Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge-hoz képest. A leszáradás szintén a L'Interdit vonalat követi, inkább pacsulis és tubarózsás, kevesebb vetiverrel. Jól összerakott, nehéz, fűszeres, édes illat, kizárólag télre vagy a legrondább őszi időre való, melegebb időben a környéken tartózkodóknak menekülőútvonalat kell biztosítani.
Persze ezt is nyáron kellett kipróbálni, a család az életéért könyörgött, lemosni lehetetlen. Egy fújásnál több tényleg gyilkosság. Ez most 4,5* lefelé, de télen lehet esélye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 20.

elynor91

2023. július 11.

Szintén vakvásárlás, az összetevők és a csupa pozitív vélemény miatt adtam neki egy esélyt és nagyon nem bántam meg. Fűszeres, kicsit füstös, szupernőies, elegáns illat, kb bármilyen alkalomra tudnám viselni, de nekem is inkább őszi-téli, max hűvös tavaszi. A tubarózsát a L'Interdit óta imádom, abban kicsit harsányabb, ez visszafogottabb és a kettő nekem max leszáradásában hasonló, úgyhogy akinek az sok, szerintem nyugodtan tehet egy próbát ezzel. Nagyon tartós és nagyon jó a szillázsa, én is alig várom, hogy használjam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 11.

zsuzsafabri

2023. július 11.

Vakvásárlás volt, online fogtam ki, és nagyon nem csalódtam. Orientális-virágos illatot kedvelőknek mindenképpen a figyelmébe ajánlom, pláne ilyen ár-érték aránnyal. Keletiesen karakteres, de a tipikus keleti illatoktól nőiesebb; és puha nőies, de a tipik mai női illatoknál határozottan keletiesebb. Fűszeres, olajos, meleg, buja és elegáns. Különleges illat, ilyesmi nem fog szembejönni egy M vagy D parfümériában sem, viszont a niche parfümériák kínálataiban ehhez hasonló illatok áránál ez jóval kevesebbért elérhető. És nagyon tartós!
Őszi, téli parfüm lesz nekem. Már most alig várom.
Kíváncsivá tett a márka többi illatára!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 11.

Őszi, téli parfüm lesz nekem. Már most alig várom.
Kíváncsivá tett a márka többi illatára!

Dormir

2023. június 23.

Isteni! Különleges! Édes, nőies illat. Aki a jellemző tubarózsát nem bírja, annak sem kell félnie, mert ez valami csodás, krémes, fűszeres változat, nem brutál erős benne a tubarózsa.
Nehéz meghatározni,hogy milyen illat, mert egyedi és nagyon finom. Édes, krémes, inkább hűvösebb időre való, de ünnepi illatnak is tökéletes. Mondanám ,hogy dögös, de annál kifinomultabb. Minőségi,tartós alkotás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. június 23.

Vaslady

2023. január 7.

Tegnap előtt megtartottam az első új évi parfüm túrám 😂,be célozva a fővárosi parfümériákat.
Pozsonyban ❤️.
Nos, a Marionnaud parfümériában ritkán vásárolok, mivel szeretett kis városomban nem található, és így hát a hazai Fann parfümériát részesítem előnyben.
Pedig milyen ritka kincseket találni itt! ♥️
Olyasmit amit a Fann illetve a Douglas sem kínál, és így csak itt van rá lehetőség tesztelni.
Így karácsony után, nagyon kevés tesztelési lehetőségem volt, egyrészt azért, mert üres teszter uvegekkel voltak tele a polcok 😥, másrészt pedig sok sok tesztelt illat között kell keresgéltem, hogy mit nem próbáltam még eddig ki. 😂
Így esett rá a választásom, és milyen jól tettem.
A sima Quatre illat már meg van, és szeretem is nagyon, szóval jó érzéssel nyúltam felé.
És, amint megéreztem az illatot a papír csikon, tudtam, hogy kell, ez az én illatom ❤️.
Olyan ritka érzés ez, mert bár sokat tesztelünk, sok illatot megismerünk, avagy használunk, azért mégis csak kevés van, ami a mi illatunk, kedvencünk.
Ez az illat egy ámbrás pacsulis alapon nyugvó, fekete ribizlis, balzsamos csoda ❤️.
Tubarózsa, és fűszeres, gyömbér és bors.
Nőies, virágos balzsamos, kissé édes, de határozott.
Nem változik, de tartóssag jó, mivel 3 nap után is érezni lehet a papír csikon.
Kívánság listám elejére ugrott, úgyhogy vásárlás esélyes, jövök még udpatevel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 7.

Pozsonyban ❤️.
Pedig milyen ritka kincseket találni itt! ♥️
Így esett rá a választásom, és milyen jól tettem.
Tubarózsa, és fűszeres, gyömbér és bors.
Nőies, virágos balzsamos, kissé édes, de határozott.
Nem változik, de tartóssag jó, mivel 3 nap után is érezni lehet a papír csikon.
Kívánság listám elejére ugrott, úgyhogy vásárlás esélyes, jövök még udpatevel.