Boucheron

Ár:   61 500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: RekaKrem, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   61 500 Ft

2017-es La Collection kiadás, az orr mögötte Christophe Raynaud.

Fejjegyek: narancsvirág, ibolyalevél, passiógyümölcs

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, frangipáni

Alapjegyek: vanília, szantálfa, tubarózsa

Üvegében! Boucheron Tubéreuse de Madras EDP 120/115 ml
Ár: 21000 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: Új, kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott vagy fox

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Fanika

2021. január 31.

Imádom a tubarózsát, nagyon szépen muzsikál a bőrömön. Nem volt tehát bennem félelem, amikor vakon megrendeltem az egész üveggel. Egy hét tesztelés után bátran állítom, hogy ezt a parfümöt az is szeretheti, aki esetleg nincs jóban a tubarózsával, ugyanis nem övé a főszerep.Ebben a mesterműben - bár vele hirdetik - mellékszereplővé avanzsált. Frangipáni és narancsvirág némi szantállal - az első felvonás, majd ezek csendesedésével bukkan fel a csodaszép tubarózsa, de akkor sem egyedül, inkább az ibolyalevél árnyékában. A vanília kicsit krémesíti, de nem lesz édes, nekem inkább citrusos hatást kelt.(Pasikon is el tudom képzelni.) Szép, szép, környezetbarát darab, de vannak ennél szebb tubarózsás illatok is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 31.