Boucheron

Ár:   61 500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: RekaKrem, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   61 500 Ft

A Boucheron La Collection egyik darabja, 2017-ből.

Parfümőr: Nathalie Lorson

Fejjegyek: körte, mandarin, jázmin

Szívjegyek: kunkor, bourbon vanília, perubalzsam

Alapjegyek: fehér pézsma, szantálfa, pacsuli

Fanika

2019. április 18.

Jövök felpontozni a kicsikét! A legszebb vanília illat, amit az utóbbi időben illatoltam. Fantasztikusan szépen rétegzett alkotás, fokozatosan bomlanak ki az összetevők. A végeredmény: poros, balzsamos, simogatóan lágy vanília cseppet sem édes kiadásban. Engem leginkább a Creed Sublime Vanille-jére emlékeztet, de még ez sem képes eme Boucheron-csodát felülmúlni! Beszerzendő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 18.

Verona5

2019. március 21.

Semmi különös - drágán mért gyenge vaníliás illat, közepes szillázzsal, kevés tartóssággal. Az Ambre d'Alexandrie után egy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 21.