Boulevard de Beauté

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pikvuo, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Lelőhely:   Rossmann

72 részes sminkpaletta

Pikvuo

2018. augusztus 20.

Már egy ideje megvan. Nem is tudom.. Kezdő sminkesként tetszett, vannak benne színek amik kifejezetten pigmentáltak, de van olyan is ami egyáltalán nem az. Csak a szemhéjfestékeket tudom kihasználni, abból sem olyan sok színt. A pirosító, bronzosító színek nem illenek az arcomhoz és valahogy a rúzsok sem nyerték el a tetszésemet sem színre sem pedig állagra. Összességében nem tanácsolom megvásárolni,ennyi pénzért van sokkal kihasználhatóbb paletta is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.