Boulevard de Beauté

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kétrészes szemfestékpaletta.

Tartalma:

• 10 db natúr
  • 10 db kékes-szürkés árnyalatú festék
  • 1-1 kétvégű szivacsos applikátor
  • 1-1 tükör

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tátombák

2015. június 10.

Páromtól kaptam ajándékba, semmi infóm nincs róla, akkor még KM-en sem volt fent a márka. Nagyon szép dobozban érkezett, minőségi hatást kelt, masszív a tokja.
Nem sok palettám van, jobban szeretem magamnak összeválogatni a monokat, jobban kihasználhatóak, ez mégis gyakran előkerül. Inkább a barna oldalát használgatom, a képen nem látszik, de az utolsó szín egy nagyon szép mahagóni, keresem azt az árnylatot monoban, mindennapi használatra. A festék jó minőségű, kellően pigmentált és tartós.
Külön meg kell említenem a két applikátort, mert azon túl, hogy kellő hosszúságú és nagyon kézreáll, a szivacs nagyon jó minőségű, puha, élmény vele festegetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.