Boulevard de Beauté

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Misa, Módosítva: 2014. február 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Professzionális nyolc darabos sminkecset-készlet.

Tartalma: púderecset, pirosítóecset, satírozóecset, rúzsecset, tusecset, szivacsos applikátor, szempillaspirál, szempilla/szemöldök fésű és kefe, valamint szalaggal rögzíthető mosható műbőr tok, amelyben az ecsetek biztonságosan tárolhatóak. Az ecsetek szintetikus szőrből készültek, samponnal és meleg vízzel, vagy ecsettisztító folyadékkal könnyen tisztán tarthatók.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Redzsi

2016. január 8.

Amióta elkezdtem komolyabban érdeklődni a sminkelés után azóta fontosnak tartom,hogy jó minőségű és hasznos ecsetet vegyek viszont 2000 ft-ot vagy annál többet vagyok hajlandó fizetni például egy púderecsetért éppen ezért mindig szépen apránként kezdtem el "gyűjtögetni" az ecseteket. Nagy Rossmanozó vagyok így rögtön ráleltem erre az ecsetkészletre. :D Még a 3000 ft-ot amennyiért decemberben kínálták érte azt se tartottam egy vészes összegnek,de mivel karácsony előtt szépen kiköltekeztem ezért lemondtam róla és csak reménykedtem,hogy lesz még és milyen jól tettem ugyanis most féláron 1500ft-ért lehet kapni :D Juhuuu! :D Több se kellett már is landolt a kosaramban az a bizonyos dobozka. :D Előtte azért suttyomban meglestem,hogy milyen,mert én látatlanba nem szeretek vásárolni ilyen dolgokat,mert érezni akarom,hogy milyen vastagságúak,tapintásra mennyire puhák az ecsetek stb... Szóval idegesen de szépen kibontottam a dobozkát és meglestem az ecseteket ügyelve arra,hogy a mogorva biztonsági őr ne vegyen észre :D Maga a műbőr tok nagyon praktikus és higiénikus,mert az ecsetek egytől egyig be vannak csomagolva átlátszó zacsi félébe így semmilyen kár nem éri őket. Az ecsetek meg hihetetlenül puhák. Remélem az első mosást is túlélik majd. Mindenesetre ennyi pénzért ilyen jó minőségű ecsetkészletet alig ha talál az ember lánya. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

ronavolgyifanni

2014. március 22.

Nemrég szereztem be a Dm-ben, olyan 3000 körül. Nekem tökéletesen kielégítő ez a néhány ecset, a mindennapos alapozásra és tusvonal húzására. Könnyű kitisztítani őket. Csak ajánlani tudom azoknak, akiknek szintén csak a hétköznap reggelekre kell pár ecset az alapsmink elkészítéséhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 22.