Bourjois

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. április 12.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Az AirMAT alapozó egy láthatatlan, vékony textúrájú, matt hatású alapozó, mely 24 órás tartósságot ígér. A matt hatást pedig a benne található cink kivonat és apró szilika szemcsék garantálják, melyekkel már találkozhattunk más matt alapozókban is. Összesen 8 árnyalatban létezik, de hozzánk csak 6 fog jönni, sajnos a legvilágosabb és a legsötétebb maradt ki már megint.

Anheszenamon

2019. március 3.

Nem lett a kedvenc alapozóm. 01 Rose Ivory színben van meg, de még ez is sötét. Nagyon elüt a nyakam színétől, borzasztóan sárga, így kénytelen vagyok alapozóvilágosítóval korrigálni a színét. A másik negatívuma, hogy hiába kombinált a bőröm, kiemeli a legapróbb száraz részeket is. Hiába hidratálok alá, az államon és homlokomon, ahol elvileg nem is száraz a bőröm, pikkelyes, darabos. Biztos, hogy nem vásárolnám újra. A fedése elég jó, de ez kevés ahhoz, hogy meg tudjam szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

CeCeDrake

2019. február 4.

Még meleg volt a Bourjois állvány a dm-ben, annyira új volt ott a márka és ez az alapozó már akkor az akciós polcon volt - nekem ez már akkor fura volt, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.
Nem is igazán lett volna erre szükségem, de úgy gondoltam, hogy kb 800 Ft-ért kipróbálni jó lesz.
Még a 800 Ft is pénzkidobás érte.
Oké, sárgás tónusú, nekem sárgás tónusú a bőröm, de ez nettó sárga, ha valaki farsangkor sárgarépának öltözik, akkor mondjuk kötelező darab lehet, vagy vén boszorkánynak, de utcára, emberek közé uhhhh 😅 Nem!
A színe egy dolog, az bizonyos keretek között orvosolható. De ami utána jön, az rosszabb.
10+ évet öregít felvitel után. Én ilyen ocsmány alapozót régen láttam, esküszöm, hogy az alapjáraton 2000 Ft alatti alapozók közül ha vakon választ valaki, az is jobb, mint ez.
Foltosodik, kopik, húzza, szárítja a bőrt. Ha jobban hidratáltam, ugyanúgy csúnyán festett.
A 4 fal között összesen 2x próbáltam, aztán a nagy fekete dobozba költözött.
Kuka.
Ezután vettem egy Healthy Mixet és ott be is fejeztem a Bourjois alapozókkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Még a 800 Ft is pénzkidobás érte.
A 4 fal között összesen 2x próbáltam, aztán a nagy fekete dobozba költözött.
Kuka.
Ezután vettem egy Healthy Mixet és ott be is fejeztem a Bourjois alapozókkal.

candus

2019. február 4.

Borzasztó... Én még ilyen gyorsan oxidálódó alapozóval még életemben nem találkoztam. Mivel no buy-yeart tartok, ezért mindenféle módon küzdök vele, hogy használható legyen, de amúgy egy forintot sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

SHE

2019. január 31.

Hát ez... valaki azt írja sárgásak az árnyalatok. Ez brutális, a kanári ehhez képest lópikula. El nem tudom képzelni, hogy egy európai ember bőrszínéhez bármennyire passzoljon. Nem is értem a "nem maszkszerű" kijelentéseket, olyan, mintha sárga vakolat lenne rajtam. Glamour kuponnal is totális pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

edibo

2018. december 5.

Elképesztő akcióban vettem, kiárusítás van egy drogáriában, minden Bourjois termék most 1€. Persze picit bevásároltam... ;) Pl. ezt a mattító alapozót. A bőröm érzékeny, így télen elég száraz, de ennek ellenére T vonalban az alapozók elkezdenek fényleni rajtam. Ez viszont teljesen szép marad egész nap, ráadásul finoman, diszkréten, de mindent fed. Azaz vékony, semmi vakolat hatás, mégis elfedi a kisebb bőrhibákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Zizi90

2018. november 16.

Könnyen felvihető. Szuperul mattit. Az árát viszont kicsit sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Könnyen felvihető. Szuperul mattit. Az árát viszont kicsit sokallom.

JustGlitter

2018. október 27.

Szerintem középkategóriás alapozóhoz képest rendesen teszi a dolgát. Tényleg matt, nekem szerencsére a nap végére is megmarad. Nem nehéz a bőrön, jól el lehet dolgozni. Nem tapasztaltam sem szárazságot, sem zsírosodást, nem folyik annyira, mint számítottam rá. Edzéseken is bírja, nem kezd kopni.
Amibe belecsúsztam, az az, hogy első használatnál túl sok púdert használtam felé, ami miatt furcsa, maszatolódó hatást keltett és kopni kezdett, de ez nem feltétlenül az alapozó hibája, talán nem is kell felé semmi, olyan jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Bajzatv

2018. október 11.

Számomra eddig ez az alapozó bírta a legtovább csillogás nélkül, persze a nap végére ez is átfénylik valamennyire.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

stimea

2018. augusztus 9.

Nemrég vettem meg a legvilágosabb árnyalatot az egyik debreceni üzletben akciósan, 1000 Ft-ért. Imádom a matt hatást de a vízhiányos bőröm nem szereti a mattító termékeket. Ez valahogy mégis bejön, nem szárít de matt vele az összkép. Sajnos hamar kopik még púderrel is de ennyi pénzért nem panaszkodom + ez a tartós ezer fok sem tehet neki jót. A színei elég sárgásak de tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

jucika

2018. július 18.

Nagyon sajnálom, de ilyen árban már sokkal többet várnék el tőle... Lefolyik rólam, zsírosítja a bőrömet, nem tartós egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.