Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annanoszvai, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Egyesíti az ajakápolók és szájfények hatását.

2 színben érhető el.

carolinett33

2019. november 26.

Nekem tökéletes kis nyári szájfény volt ez a korallos árnyalat, pont ilyen szint kerestem, felkenve rajtam gyönyörű rózsaszínes egészséges összhatást adott, nem száradt ki a szám, amire kellett tényleg tökéletes volt, nem is használtam mást a nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

cirmok

2013. július 12.

Na, ez impulzusvásárlás volt a javából, de végülis nem bántam meg. A barackos-korallos árnyalat szinte magától ugrott be a kosaramba, én meg hagytam neki :-) A BB elnevezés mindenképpen túlzás valóban, de tényleg kellemes viselet. Elég híg állaga van, érezhetően és tartósan ápol. Mondjuk a pigmentáltsága nem túl erős (hogy ez jó-e, azt mindenki döntse el, én kicsit bánom), vastagon kell(ene) kenni ahhoz, hogy a színe hangsúlyos legyen. A konzisztenciája miatt hajlamos kissé önállósodni a kontúroknál. Az különösen érdekes (nem tudom, hogy csinálja), hogy először a színe tűnik el (kevesebb, mint egy óra alatt), a fénye csak sokkal később (kb. két óra). Az íze enyhe és finom, az applikátora vékony, puha ecset, finom simogató (különösen a Catrice/Essence applikátorok fényében tűnik ez nagy pozitívumnak). Összességében, ha csak valaki nem impulzusvásárol, mint én, a teljes árát szerintem nem feltétlenül éri meg, kb. harmadával túl van árazva, de azért szerethető termék.

Szerk. 07.02.: A következetesség azt kívánja, hogy levonjak egy pontot. Nagyon megbízhatatlan, és ahhoz képest, hogy mennyi időt kell eltölteni a pontos felvitellel, nagyon hamar eltűnik. Az ecsete továbbra is az egyik kedvencem, de mivel a szájfény elég híg, ezért a felvitelnél valahogy kinyomódik az ecset két oldalára (régebben a szemhéjtusokkal jártam így, nem tudom pontosabban leírni). Inkább itthon használom, mert jól ápol, meg finom, de itthoni szájfénynek meg ugyebár elég drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.