Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2016. október 24.

Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Tusfürdők

Bársonyos krémtusfürdő púderes liliom illattal. Parabénmentes.

Panni21

2016. október 24.

Nemrég rendeltem, mivel valami újat akartam, a bolti kínálat nem igen tudott megfogni. Tetszett a csomagolása, illetve, hogy parabénmentes, így ezt választottam. Nagyon visszafogott, púderes virágillata van, de nem az a "nagyis", hanem inkább olyan könnyed, egyszerű. Hosszan meg is marad fürdés után. Sűrű tusfürdőkrém, ami dús habot képez, és nem szárít. Kevés kell belőle, így nagyon lassan fogy. Elégedett vagyok vele, bármikor újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.