Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 21.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

trixie22

2016. április 27.

őszintén szólva szerintem pénzkidobás volt, de próbálkozom még a barátkozast vele... mindenesetre, én nehezen tudom el dolgozni, ragad, pereg és egyszerűen van hogy kezelhetetlen a bőrömön. Van a drogériákban milliószor jobb termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

Lena800805

2015. április 23.

Rajtam borzalmas. Szárít, beleül a ráncokba, cakey-hatású lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Rajtam borzalmas. Szárít, beleül a ráncokba, cakey-hatású lesz.

ftbnny

2013. szeptember 5.

Ajándékba kaptam, de alig használom.
Túl erős az illata, irritálja a szemem, ezekkel a natúr meg bio cuccokkal többnyire így járok...
Állagra száraz, még testesebb szemránc krémre kenve sem lehet rendesen eloszlatni, beül a ráncokba, lepereg, a golyóról foltokban tapad meg, még kézzel sem tudom egyenletesen eloszlatni, szóval nem lett a kedvencem.
Van más szilikonmentes korrektorom, azokkal semmi baj, de ez csak két csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Ajándékba kaptam, de alig használom.

Borsolina

2013. május 16.

Használtam egy ideig a púderével együtt összetevői miatt,mert nagyon érzékeny,allergiára hajlamos bőröm van és kevés dolgot bír el.Együtt elég jó fedése volt,de rá kellett jönnöm,hogy nem a korrektor miatt.Nekem már rövid idő után elkenődött,beleült a kis redőcskékbe.Az összetevők miatt 3-as,nem venném újra,főleg nem ennyi pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

rekag

2013. március 8.

Nehéz felvinni, nekem csomósodik is, beleül a redőkbe és sajnos szárít is. A 2 csillagot az összetevői és a színe miatt kapja, nekem egyébként a 2-es árnyalatú van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

szenasi.eniko

2013. január 27.

nekem nem vált be, a görgővel túl sokat viszek fel, ezért kézzel oszlatom el a szemem alatt. A régi, ecsetes végű korrektor sokkal klasszabb volt, biztos nem veszek ilyet többet. Ráadásul az árnyalatot sem találtam el, de ez már az én hibám ;)
Ja: és az olaj állandóan kicsapódik belőle, ezért mindig fel kell rázni használat előtt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

szpirita

2012. december 27.

Az összetevői miatt vettem meg az alapozóval együtt. Nagyon nem érték meg az árukat. Lehet, hogy bio meg detox, de katasztrófa az állaga. Tudom, szilikonmentes, azért ilyen nehezen eldolgozható, de akkor is! Kinek van kedve az érzékeny szem alatti részen erőszakolva görgetni a tubust, hogy kijöjjön valami anyag végre?! A fedése jó, de betörik a ráncokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

bara89

2012. július 5.

Tényleg nehéz eldolgozni, de legalább jó a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Tényleg nehéz eldolgozni, de legalább jó a fedése.

svivko

2012. február 13.

Észrevétel még a nehéz eldolgozás, és maszkhatás mellé, hogy mikor felviszi a jóasszony (én konkrétan szivaccsal) kellemes , hűsítő érzést tapasztalok.
De igazándiból a normateint ez ellen is k.o-val nyer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

De igazándiból a normateint ez ellen is k.o-val nyer.

noavedon

2011. október 26.

Újabb olyan termék, amit csak az összetevői alapján vettem meg, de megbántam. Életem egyik legrosszabb (ha nem A legrosszabb) alapozója. Nemcsak hogy nehéz úgy eldolgozni, hogy ne legyen maszkahtású, pár óra után púderozva is fénylik az ember feje, és délutánra más beleül a ráncokba, illetve a pórusokba. Lányok, inkább ne ilyet vegyetek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 26.