Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, Módosítva: 2013. február 25.

Lelőhely:   drogáriék, online

Összetevők: Bergamott, mimóza, ibolya, édesgyökér, fás jegyek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Boginyuszi

2016. február 2.

Annyira nagyon szeretem! Kicsit édeskés, de nem túlzottan. Virágos, de nem annyira friss, inkább misztikus. Egyszerűen imádom! Ja, és tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

x

2015. március 27.

Hangulatos, édesgyökeres, sötét illat. Semmi eget rengető, de nem unalmasan édes, pikáns és sötét is. Határozottan Lolita Lempicka hangulata van az édesgyökér miatt. Nem tűnik túl tartósnak, de elég olcsó az újrafujkáláshoz. A neve pedig nagyon menő, mint valami szuperhős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

pzita96

2014. január 18.

Nagyon édes az illata,ami nekem nagyon tetszik.
Egészen sokáig megmarad az illata.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Nagyon édes az illata,ami nekem nagyon tetszik.
Egészen sokáig megmarad az illata.:)