Best of Beauty 2019

Bourjois

Ár:   2440 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: czakovaleria, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes, mandulaolajjal gazdagított körömlakklemosó, amely 1 másodperc alatt hat.

Kiszerelés: 75 ml

bobekecske

2015. február 18.

Nem egy másodperc, de tényleg nagyon egyszerű és hatékony módja a körömlakkeltávolításnak (és gyorsabb, mint a vattával pepecselős módszer).
A csillámos körömlakkot is leszedi, de valóban roncsolja a tubusban levő szivacsot. Mivel a lábujjakon nem kivitelezhető a használata, ezért így is-úgy is tartanom kell otthon hagyományos csomagolású lemosót.
Nekem nagyon bejött, újra fogom venni (egyelőre nem fogy vészesen, nem tudom, mennyire fogom érzékelni, ha már elkezd kifogyni). Kár, hogy csak neten rendelve tudok hozzájutni (szerintem DM-ben sajnos nem kapható)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

91laila19

2014. április 11.

Gyors és egyszerű. Leginkább sötét lakkokhoz szeretem használni, mivel más lemosókkal sokszor az egész kezem olyan színű lett, mint a lakk, mert csak maszatoltak. A szivacs mozog kicsit, így elforgatni az ujjunkat nehéz. Csillámos és egyéb textúrájú lakkokhoz nem ajánlom, mert nem tesznek jót a szivacsnak. A mandulaolajnak köszönhetően lemosás után nem roncsolt, száraz és élettelen a körmöm. A körmök szélein maradhat egy kis lakk, de számomra akkor is egy csodaszer, hiszen a 3-4 rétegű színes lakkokat pár másodperc alatt eltünteti. Bátran ajánlom mindenkinek. Legnagyobb hátránya, hogy nehéz beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate