Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

marek.adrienn

2014. március 23.

Nagyon szerettem, ez volt az első szájfény ami nem ragadt, kár hogy már nem lehet kapni, a 15-ös árnyalat volt meg, ugyanis ezt az egy színt tudtam már csak megszerezni még évekkel ezelőtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

szandrah86

2013. október 15.

Egy halvány rózsaszín színem van. Nekem is olyan mintha homok ment volna bele,kellemetlen viselni. Mintha semmit sem kennék a számra és nem is tartós. Sajnos nem jött be....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Nessy

2012. december 7.

Nekem az áttetsző van meg, parfümrendelés mellé választottam ajándékba. Nagyon helyes a csomagolás, jó az applikátor, kellemes illatú termék. Nagyon szép vizes hatást lehet vele elérni, tényleg nem ragad, de nem túl tartós, és nem is hidratál. Rúzsok fölé elkenegetem, de nem fogok újat venni. Jó, hogy pénzt nem adtam érte. Amúgy sem vagyok nagy szájfény felhasználó....de ez olyan édesen nézett ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Dana1983

2012. december 3.

Nagyon szép színei vannak, de nekem lehet hogy valami baja volt, mert ilyen kis apró "porszemek" voltak benne felkenés után, és csípte is a számat. Nem is volt tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 3.

vivuss87

2012. június 30.

akkor én most lehúzom... nem tartós, nem hidratál, és a színe sem egy nagy valami... pedig 2 árnyalattal is próbálkoztam... csalódás számomra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

k.boglarka

2012. április 15.

Imádom az ízét és a színét (framboise glacée) szeretem benne, hogy nem csillámos, de szerintem nem annyira tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

molbolesy

2012. március 1.

Isteni íze és illata van, mindegyik szín nagyon szép, és sokáig tart. Viszont nekem szárította a számat, úgyhogy csakis valamilyen szájápolóval alatta használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

kitkat.0810

2011. július 29.

nagyon szép színe van (framboise glacée) és egyáltalán nem ragacsos. A fényes hatás nem marad meg olyan sokáig, de a szájat megfesti és az hosszan tart. Nagyon szép a csomagolása is szerinem és finom az illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 29.