Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, Módosítva: 2012. március 14.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Érzéki textúra mely 3-mas kombinációja a gél, hab és mikrokristályos viasz szerkezetnek az ultra ragyogásért.

Tildi

2014. október 4.

Ez az a bourjois szájfényt amit nem szeretek. Nem tetszik a műanyag applikátora meg az sem, hogy ragacsos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

csikosmatyas

2014. július 24.

Egyszer vevős.
Szép-szép, de egyszerűen nem éri meg a sok macera, én már kinőttem abból a korból, hogy minden óra szünetében a mosdóban kenegessen újra a szájfényem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

Egyszer vevős.

renata_0616

2013. október 10.

Nagyon szép színe van, és nagyon könnyű felvinni, de nem mondanám túl tartósnak...de ennek ellenére szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

szeliger

2013. augusztus 30.

(65) Cassis pétillant árnyalatban használom. Nem igazán szeretem a szájfényeket, de ennek olyan gyönyörű színe van, hogy még a ragacsosságát is elviselem. Nem szárít, ezért plusz pont, az ízét viszont nem nagyon szeretem, műanyag íze van. Az aplikátor az külön regényt ér, kis műanyag lapocska, ecset vagy szivacs nélkül. Amikor először használtam, kb. mint egy bohóc, úgy néztem ki, mondhatom, hogy csak a fülem nem lett szájfényes. Azóta már belejöttem, most már nincs vele gondom. Most 60%-kal olcsóbban adják a Marionnaud parfümériákban, így kb. 1000 Ft-ért nagyon megéri szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Ametiszt

2012. november 3.

Nekem a Rose éclat van meg. Szeretem, mert nagyon szép a színe, és nem ragacsos érzés, amikor a számon van. Tartóssága átlagos, de szájfénytől én nem is várok sokat, inkább ne ragadjon. Az applikátora valóban nehezen használható, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

vivuss87

2012. június 30.

én erről jót nem tudok mondani, hacsak nem a színét.. a bourjois szájfények nekem amúgy is csalódás... de ez???? ki találta ki ezt az applikátort???szörnyűűűű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

annanoszvai

2012. június 22.

Fél éve fogyott el nekem, és mivel rengeteg szájfényem van, nem szerettem volna megint vásárolni valamit. Igazából tartós, szép színei vannak, sokáig tart, de semmi extra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 22.

Tenshi_ligth

2012. április 19.

Gyönyörű színe van (Rose gold), és nem szárít. A tartósságáról én sem tudok ódákat zengeni, evés-ivás nélkül kb. 1 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Laura82

2012. április 19.

Kedvenc szájfényem! Nem szárítja ki az ajkakat, szuper az állaga és az illata is! A színválasztéka pazar. Ja, és tényleg érzéki ajkakat varázsol. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 19.

lionshare

2012. április 18.

Kellemes használat, szép szín, felhordás után telt, egészséges, buja ajkakat lehet vele elérni, jó közérzet a viselésekor. Ezért érdemel nálam 5-öst. Tartóssága a kategóriájában átlagos, nem marad órákon keresztül maximálisan az ajkakon (bár ezt nem is vártam tőle), nem ragadós kellemetlenül, feleslegesen és nem szárította ki a számat. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.