Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sophienural, Módosítva: 2012. október 25.

Lelőhely:   drogáriék, online

A spirál minden szempillát, még a legrövidebbeket is egyesével meghosszabbít és bevon a tövektől a végükig.  Az innovatív rendkívül nyújtható formulájának köszönhetően a képlet meghaladja a szempillák csúcsát és kiterjeszti azok hosszát.
Gumifa kivonattal dúsították így, a képlet akár 130%-al megnöveli a természetes hosszát pilláidnak. Ezen felül pedig természetes viaszokkal is gazdagították, hogy alkalmas legyen az érzékeny szeműek számára is.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Plusskutya

2017. október 15.

Könnyen felvihető, kézreálló keféje van, nem csomósodik, szép fekete szín.
A nap végére viszont elengedi magát és elkezd peregni.
Micellás vízzel szoktam lemosni, szót fogad.
Nem irritálja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Könnyen felvihető, kézreálló keféje van, nem csomósodik, szép fekete szín.
A nap végére viszont elengedi magát és elkezd peregni.
Micellás vízzel szoktam lemosni, szót fogad.
Nem irritálja a szememet.

nagyorsolya78

2013. május 22.

Én is 3 hónapja használom, nem változott az állaga. Szép szempillákat csinál, tényleg hosszabbít (extra rövid és egyenes pilláim vannak). A barnának van egy bordós beütése, ami ugyan felkenve nem látszik, de a lelkemnek jól esik. Nagyon ragaszkodó, csak olajos lemosóval jön le, bár nincs ráírva, hogy vízálló lenne. Kicsit pereg a nap végére. Jóindulattal 4-es, de a MF Masterpiece-t jobban szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 22.

sophienural

2013. január 17.

Végre találtam egy megbízható márkát ami nem csak arra gondolt h az érzékeny szeműek is szeretnék ám kihangsúlyozni a tekintetüket, de olyannyira előrelátóak voltak, h barna színben is piacra dobták. Vagy nekünk már be is kellene érnünk a snassz feketével?! Ez még nem minden! Akár kiemelhettek volna tesztalanyuknak annyira kimondottan nekem (és a hozzám hasonlóknak) tervezték ezt a darabot, még a keféje sem az a szokványos, használhatatlan, mindent összekenő, dundi borzadvány,hanem egy kecses, vékony szilikonfej, amivel igazán egyenletesen vihetem fel a színt. A festék állaga és száradási ideje egy külön skálán is megállná a helyét az 5ösért. Átment a tüsszentés próbán! Mind ismerjük a jelenetet amikor sminkünk utolsó lépéseként felkenjük a spirált, elégedettség jár át bennünket a legújabb alkotás láttán, majd valami borzasztóan és halaszthatatlanul irritálni kezdi az orrunkat és minden erőfeszítésünk ellenére eltüsszentjük magunkat. A festék pedig a maga teljes valójában csinosan keretezi a szemünket alulról és felülről egy-egy pacni formájában. Na kérem, jött a tüssz 2 percel felkenés után.. de a spirál meg sem moccant! Tapsvihar! Köszönöm.

*levontam a csillagokat, későbbi kommentben indokolva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

*levontam a csillagokat, későbbi kommentben indokolva