Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2020. április 1.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

azoszlardori

2013. szeptember 21.

Nagy reményeket fűztem ehhez az ötöshöz (több bourjois termékem is van és teljesen meg vagyok velük elégedve), de csalódnom kellett. :(
62, azaz az 'Illusion' minipalettája van meg, és sajnos a tökéletes fedés, a hosszan tartó viselet és a könnyű eldolgozhatóság valóban csak illúzió. Nagyon porzik, az ecset szinte alig veszi fel és a színeknek semmi erejük. Biztos, hogy nem fogom újra megvenni, ez is csak a sminktatyóm alján csücsül azóta is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

BloodEve

2013. január 10.

Tulajdonság: égetett technikával készült, közepesen pigmentált szín- korongok
Tartósság: tartós, nedvesen használva tartósabb hatás
Pozitívum: száraz/nedves használat- nappali/alkalmi sminkkészítéshez egyaránt használható
Negatívum: enyhén porzik, a festék pár óra alatt összegyűlik az apró ráncokban
Gazdaságos: kevésnek bizonyul napi használat mellett
Irritál: kicsit
Ár/érték:minőségéhez képest drága
Újraveszem:lehetséges
Ajánlom:igen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Tulajdonság: égetett technikával készült, közepesen pigmentált szín- korongok
Tartósság: tartós, nedvesen használva tartósabb hatás