Bourjois

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 22.

Lelőhely:   drogáriék, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gyümölcsök,

Szívjegyek: puderes jegyek, virágok,

Alapjegyek: szantálfa, vanília, bőr.

Nisa

2016. szeptember 5.

Nagyon kellemes,vaníliás-púderes illat,kifejezetten fiatal,hamvas hölgyek számára.Enyhe gyümölcsösség is felfedezhető benne,némi lágy virágillattal kombinálva.Rajtam a bőr egyáltalán nem bontakozik ki,simán egy cukorkás babaillat leng körül,emiatt is ajándékoztam el.Az üvege tetszetős,de ami a tartósságát illeti,1-2 órán belül teljesen eltűnik.Szóval gyengécske három csillag.Nem rossz,nem rossz,de van hová fejlődni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

PerfumePippi

2016. március 11.

Nagy reményekkel mentem el tesztelni magamon, mert itt azt írták többen, hogy púderes illat. Hát rajtam nem - egy idő után egy távoli, elfeledett nagy kedvencet kezdtem érezni: a szantálfát, abból is a Samsarás verziót. Nagyon távolról. Ami majdnem az, az nem az. Ennek a szantálnak nem volt magassága, szélessége, mélysége. Kár. Azt meg végképp nem tudtam megfejteni, hogy miért kapta a chic elnevezést ez az illat. Kettő csillag, az üveg miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 11.

fleurdelotus

2015. október 24.

Ajándékba kaptam nemrég ezt a parfümöt. Szerintem nem rossz, bár az elején nekem túl tömény az illata. Viszont ha eltelik pár perc (mondjuk negyed óra), egy igen kellemes, babás illatot érzek.
Az üvege szerintem nagyon cuki, az rettentően tetszik benne. Meg az is, hogy nagyon tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Lory

2015. január 17.

Nekem a glamour kollekciójuk legjobban tetsző darabja.A púderes jegyek köré épül a többi összetevő,az adja az alapot.Rajtam jól jött ki az enyhe bőrössége is némi édeskés virágos mellékzöngével,így egy elég szerethető,az én bőrömön szépen kibontakozó édes-púderes hatású illatocska kerekedett:)Szép a leszáradása is,közben enyhén édesedik de a púder végig kitart,nem engedi át a főszerepet.Szerintem csajos,aranyos,nem tolakodó de egyértelműen észrevehető.Tartóssága 4-5 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

Wildcat75

2014. szeptember 1.

Kis könnyű, tavaszi parfüm, de nekem ez már kevés és szerintem nem is a mi korosztályunknak való. Huszonéves lányokon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

dobolank

Korcsoport: >54
2014. április 15.

Mindig vakarózhatnékom van, ha valaki azt írja egy illatról, hogy nyanyás, a szókincshiányos állapot jelének tekintem, meg más tekintetben is inkább a leírójáról szól, ezért még sose használtam ezt a kifejezést ilyen kontextusban. Most is megtartóztatom magam tőle, de elég komoly kísértést kellett legyűrnöm.
Ez az én fogalmaim szerint egy állott, nehéz nedves cukrokba fáradt púderes illat, legalábbis rajtam. Talán a bőr, a púder és a vanília együttese ilyen kevéssé megnyerő a bőrömön - legalább 20 évvel idősebbnek érzem magam tőle, azzal együtt, hogy szeretem az édes, púderes illatokat (is). Egy huszonéves nő üdesége tán ellensúlyozza, de én így negyvenesen nem ilyen kihívásokra vágyom.
Mondjuk két csillag, mert fiataloknak még jó lehet:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 15.

Mondjuk két csillag, mert fiataloknak még jó lehet:)

Zanzara

2014. január 2.

Ma megszereztem végre! Nagyon finom, leheletnyi púder, visszafogott vanília és virágillat leng körül. Nem tolakodó, pont ezt szeretem benne. A Dm-ben(!) most 25 %-os akcióval 4600 Ft. Csapjatok le rá... :-)
A cím pedig javításra szorul, mert ez Eau de Parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

A cím pedig javításra szorul, mert ez Eau de Parfüm!

Lilian

2013. december 26.

Végre megtaláltam a nekem való parfümöt! Sokáig kerestem a számomra megfelelőt, mert egy könnyű, édeskés babaillatra vágytam, de sehol nem találtam ilyet. Így olyan boldog voltam, amikor ezt megvettem. Már a csomagolása megfogott, nagyon bájos. Egyetlen problémám volt vele, az pedig a kupakja, mert először alig tudtam levenni, de most már könnyebb. A bőrömön nagyon finom, eleinte gyümölcsös, azonban ahogy telik az idő, átmegy vaníliás babaillattá. Én pedig pont ilyenre vágytam. Megnyugtató, púderes, nem hivalkodó. Kedvencem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 26.

csikosmatyas

2013. december 25.

Erről az illatról egy iskolaköpeny alól elősejlő fekete csipkebody képe ugrik be mindig ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 25.

Sheila

2013. október 15.

A többi változat valóban semmilyenke, egyedül ebben találtam fantáziát. DM-ben próbaképp csuklóra fújva hazafelé végig szagolgatva azon töprengtem, hogy mire emlékeztet, aztán beugrott: Biagotti Venezia! (a régi, 90-es évekbeli, nem az új lebutított!) Nyilván nem 100%-os az egyezés, de a bőrömön határozottan emlékeztetett a klasszikus darabra. Amiért azóta is fáj a szívem (a Sotto Voce-ért meg még jobban), úgyhogy gondolkodóba is estem, hogy az utánérzés miatt megvegyem-e...de az ára egyelőre visszatart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 15.