Bourjois

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Myrkky, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   Müller, DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Azonnali száradást biztosító köröm cseppek.

• Egy csepp minden körömön és a körömlakkozása kétszer olyan gyorsan szárad.
  • Egy egyedülálló formula egy mágikus eredményre. Szuper gyors száradás a páramentes szilikon és az oldószer formula miatt. A pamutolajjal dúsított formula táplálja a kutikulát!
  • Egyedülálló csomagolás: a pipettával pontosan adagolható, kiválóan terül a körmön!

duchess_g

2019. augusztus 18.

2 perc alatt nagyjából megszárítja a 3 réteg lakkot. Szépen eloszlik a körmön egy-egy csepp is, nem csepeg kifejezetten, de azért tegyetek a kezetek alá valamit, mert az asztalon olajos foltot hagy, és nem biztos, hogy kompatibilis a bútorok felületével. Érdemes szappannal lemosni használat után, nekem a kézbőrömet irritálta azért, de a körömágyamat nem szárította ki! Hamarabb lehet vele menni a dolgodra, de a tényleges szilárdságot csak pár óra múlva éri el a lakkozás, addig ha beütöd a kezedet, vagy megkarcolod a körmödet valamivel, fel fog gyűrődni a lakk.

Update: Sajnos le kell vonnom az 5*-ból, félig van még az üvegcse és a pipetta rész vége egyszerűen kiszakadt a kupakból, konkrétan lett rajta egy lyuk, lehetetlen tovább tárolni, használni, bármi, így gyakorlatilag dobhatom ki a felét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

arimer

2019. április 14.

Épp levettem az elso Bourjois koromlakkom glamour napon, mikor meglattam. Meg sosem haszbaltam hasonlot, de kivancsi voltam. Tényleg nagyon gyorsan szarit, eloszlik az az 1 csepp hamar, nem budos, muukodik ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

bogi19

2019. január 18.

Egyetértek az elottem szolokkal, lényegesen rövidíti a szárítasi időt es nincs tobb foltos köröm😍🥰 Ha véletlen éppen belenyulok valamibe akkor se megy tönkre a körömlakk, szóval nekem teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Boriskajuliska

2018. november 10.

Itteni vélemények miatt vettem meg , különben eszembe se jutott volna. 1 réteg alapozó, 2 réteg lakk + topcoat és jöhet 1-1 csepp ebből a csodából. Nincs több párna mintásra száradt köröm és nem kell órákig kiterített kezekkel, lábakkal várakozni. Kuponos napon fél áron nem drága (mondjuk egyépként se), nagyon sokáig elég lesz ez a mennyiség. Eddig az összes lakkomat (márkától függetlenül) hip-hop megszárította.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

zsofiab

2018. augusztus 29.

2 réteg színes lakkra és 1 réteg fedőlakkra cseppentettem ezt a terméket és szuperül bevált! Tényleg megszárította a 3 réteg lakkot és nagyon könnyen felvihető. Szétterül a körmökön egyből az az 1 csepp. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, sokat szenvedtem eddig a körömlakkok száradási idejével, főleg ha este kentem be szinte mindig ágynemű mintás lett. Nagyon jó kis ötletes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Genever

2018. július 19.

Nem hittem abban h a körömlakk bármitől is megszáradna pár perc alatt főleg 2 réteg de mégis. Ráadásul tényleg elég körmönként 1 csepp hogy hasson + a lakk tulajdonságát sem változtatja meg, pl a matt lakk a csepp után is matt lesz nem pedig fényes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Vica75

2018. július 15.

Ez a legjobb körömlakk szárító, pedig jó néhányat próbáltam már. Nagyszerűsége nem az erejében rejlik, abban van hasonló,talán jobb is, ami sec perc kopogósra szárít 2,3 réteg lakkot. Hogy miért mégis ez lett a must have darab? A formula! Garantáltan nem csíkozza,nem húzza össze a lakkot. Olajos anyag, állítólag ápol is valamelyest,de naívság lenne ezt elvárni tőle. Nem olcsó,de lassan fogy,minden körömre egy csepp, egy pipettányiban pedig bőven van 10 csepp,tehát nem is kell folyton szippantani. Ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Nena

2018. június 21.

Magamtól egészen biztosan nem vettem volna észre és nem is kerestem volna, szóval innen is köszi For Her Szandra! <3
Ez a cucc egy csoda. Amióta megszületett a kislányom alig van kifestve a körmöm, mert vagy 100% hogy felébred lakkozás közben, vagy este félájultan nincs erőm arra várni, hogy megkössön a lakk. A második réteg tetejére tettem 1-1 cseppet és kb. 2 perc alatt kopogósra száradt a körmöm. Arra azért figyelni kell, hogy mivel olaj, hogy a kéz alatt ne a telefon legyen, hanem mondjuk egy törülköző. :D De ezen kívül tényleg pofon egyszerű a használata. Nekem kuponok nélkül is megéri.

update: Oké, tényleg csoda. A mindenféle extráktól mentes körömlakkom két rétegben egy egész hétig bírta. Házimunka, gyerek, minden mellett. *-* Apró örömök az életben. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

jkrisztie2

2018. június 15.

Innen is köszi szépen For Her Szandra! Azt hiszem ideje lecserélni a jó öreg Astor Already Dry fedőlakkomat! Ez a köröm csepp egyszerűen mesés! Gyönyörű fényes, igényes, ápolt, 2 perc alatt csont!!!! száraz körmöcskék, már mehetek is a dolgomra. Tádámmm..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

SMH

2018. április 24.

Tényleg előbb szárad a használatával a körömlakk és az olajos formula miatt a körömágybőrt is ápolja. Nem olcsó az igaz, de kuponos napokon olyanoknak, akik nem tudnak várni a lakk száradására, szerintem megér egy próbát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil