Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Ecsetek

Puha kabuki ecset arcra, testre, dekoltázsra. Használható púder, pirosító, bronzosító, testfény felviteléhez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

narancsfavirág

2013. július 4.

Mikor megvettem, picit hullott a szőre, de mostanában már nem csinált ilyet. Könnyen felvesz mindenféle púdert, pirosítót, mivel kicsit durvábbak a szálai. Ez az első igazi kabuki ecsetem, nekem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

CocoSunrise

2013. január 12.

Elégedett vagyok ezzel az ecsettel. Tömött, nagyon szépen viszi fel a különböző púderes sminkeket. Egyszer mostam eddig, ugyanolyan volt mosás után is. Néha hullik a szőre, de tényleg kicsit, nem gyakran. Vannak jobb kabukik is de csak sokkal drágábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.