Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicole07, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Akár 16 órán át kitart.

Malachite

2015. szeptember 25.

Ajándékba kaptam:) Amit ígér csak félig tartja be. Tényleg hihetetlenül pigmentált és krémes, egyetlen húzással mélyfekete vonalat lehet vele húzni. Talán az egyetlen olyan szemceruza ami finishében, kinézetében vetekedni tud egy zselés szemhéjtussal. A tartósság viszont erősen hibádzik. A legkisebb nedvességre kenődik és folyik, messze nem bír ki 16 órát, de ilyen krémes állag mellett nem is várom el, ráadásul annyira fog, hogy szemhéjpúderen is kitűnően megtapad. Sietős reggeleken használom, amikor nincs időm precíz zselés festésre. Gyorsan fogy és kicsit nehéz hegyezni ha a hegyező nem a legjobb vagy ha kicsit átmelegedett. 4,5 pontot adnék neki, de a kitűnő pigmentáltsága miatt megadom az 5-öt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

lillus917

Korcsoport: < 18
2015. május 2.

Krémesnek krémes, de ezáltal könnyen elmosódik. Füstös szemre alapra nagyon ajánlom, de vékony vonalat nem lehet vele húzni. De én nagyon szeretem, annak ellenére hogy könnyen folyik, elmosódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. május 2.

danikafazik

2014. február 27.

Nekem ez nagyon nem vált be. Rettentően folyt, és a színe sem volt intenzív. Egyetlen pozitívum benne a csomagolása, szerintem zseniális húzás volt a kupakra tenni azt a hegyezőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 27.

nszabina89

2013. december 26.

Én imàdom. Évek óta hasznâlom. Nagyon takarékos darab és nem kell ràerősíteni órànként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Tinc

2013. december 26.

Fekete színben van meg, és kifejezetten puha ceruzát kerestem. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, igazi füstös szemeket lehet vele varázsolni. Kontúrozásra is teljesen jó, maximum egy kicsit fixálni érdemes szemhéjpúderrel. Megéri az árát! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

dorcus89

2012. október 23.

Szép fekete színű ceruza. Tényleg egy kicsit könnyen kenődik, főleg ha az ember hajlamosabb a könnyezésre. Én ezt úgy szoktam kivédeni, hogy egy nagyon halvány színű szemhéjpúdert viszek fel rá, ezután pedig még egyszer áthúzom a kontúrt, hogy az intenzív színe megmaradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

trianka

2012. október 14.

Nekem fekete van, a színe kifejezetten intenzív. Valóban kissé könnyen maszatolódik, de mivel egy ideje már leszoktam arról, hogy erősen körbekontúrozom a szemem, ez nem okoz gondot, a szemhéjpúderrel összesatírozva viszont kifejezetten szép hatást lehet vele elérni. Ilyen célra nagyon ajánlom, de más helyzetben tényleg könnyen meggyűlhet vele a baja az embernek. A lemosásával szoktam bajlódni egy ideig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Sparklepony

2012. október 10.

Barna és fekete színekben van meg, bár az előbbit használom csak napi szinten. Mikor megvettem, direkt füstös szemhez való, tehát puha és satírozható ceruzát kerestem. Ezért sima szemkontúrként én is csak szemhéjpúderrel fixálva viselném. De a felső szempilláim tövében, tightlining-ra szinte minden nap használom, arra tökéletesen megfelel, nem mászik el és hasonlók :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

timcsah11

2012. szeptember 15.

Szépen fog, de a tartósságával én se vagyok teljesen megelégedve. Azért nem bántam meg hogy megvettem, eseményekre nem használnám de a hétköznapokra (mikor néha megtudom kicsit igazítani) tökéletesen megfelel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Zsenike

2012. augusztus 24.

A Volume Glamour spirállal kaptam egy csomagban a 72-es Noir Expert árnyalatot.
Hát, szerintem túlságosan lágy ez a ceruza, a felvitel után azonnal elkezd vándorolni, maszatolódni, ráadásul olyan ragaszkodó, hogy nagyon nehéz lemosni. Hiába az aláalapozás, púderezés, bármi. Pozitívuma, hogy tényleg nagyon mély és intenzív fekete.
Aminek jó lehet, az a szemhéj-púder előtti alapozás vele, pl. füstös szemhez, mert akkor nem számít, hogy elmászkál-e és úgyis le lesz fixálva.
Önmagában szemceruzaként csak panda-fixációval rendelkezőknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

A Volume Glamour spirállal kaptam egy csomagban a 72-es Noir Expert árnyalatot.
Önmagában szemceruzaként csak panda-fixációval rendelkezőknek ajánlom.