Bourjois

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorothy13, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

A tökéletes szempilla töltő csodatermék amely túl hosszú vagy túl ritka szempillákra nyújt tökéletes megoldást . Használata két rétegű szempillafesték között ajánlott.

sztinke

2020. május 30.

Még vmi nagy akció keretében szereztem be valamikor 1000 Ft alatt, aztán nem igazán használtam, szegény csak a fiókban gubbasztott. De mivel az utóbbi időben nem nagyon jártam élelmiszer üzleten kívül más boltban, a dekorkozmetikumok viszont a gyengéim, vettem egy sima Lidl-s spirált. Önmagában sem vészes, de nem is adja a számomra kedvelt, dús hatást. Akkor eszembe jutott, hogy van egy ilyen kis turbózós cuccom... És hát valóban...a kettő együtt vmi csoda! Dús, hosszú, ívelt, fekete pillák! A tartóssággal sincs gond és nem is irritálják a kontaktlencsés szemeimet. :)
Nem tudom még kapható e egyáltalán, de teljes áron nem biztos, hogy beszerezném, akkor már inkább egy eleve magasabb kategóriás szempillaspirált választanék, de ettől függetlenül most így elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

Ani79

2017. január 6.

Nekem alapból hosszú szempilláim vannak,azt se mondom,hogy kevés. De mindig jobb a több.Főleg ha az ember lányának egy félresikerült szempillahosszabítás után felére tört a sajátja. Keservesen kétségbeesve kerestem az átmeneti megoldást, amíg visszanő. És ez tényleg látványosan hosszabbított,volument adott. Most,h már tökéletesen visszanőtt a sajátom se mondok le róla. spirál-lash machine-spirál és kész ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Soly77

2016. január 29.

.... hát nem is tudom... az ilyen xarságokkal engem kilóra meg lehet venni. Lassan egy hete használom, tényleg dúsít tényleg hosszít, de ezek a szöszök nem maradnak ám beton biztosan ott, még fejlesztenem kell a technikámat vagy nem tudom. Délutánra egy két szösz darabot látok a szemem alatt, nem tragédia de akkor is..., ha nem jól kenem vagy sokat kenek még a szemembe is belepislogom felivetelkor az meg olyan érzés mint mikor valami van a szememben, aztán lehet úgy is van... szoval van jó oldala és van rossz is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

mnikolett

2016. január 24.

Nem rossz, de nem is voltam tőle elájulva. Tény, hogy hosszabbítja a pillákat de egyáltalán nem drasztikusan. Viszont elég jól dúsít, emiatt már megérte. Érdekes formula egyébként, még nem láttam ilyet, csak különlegesebb alkalmakra használom. A kiszerelést tekintve lehetne több, mint mondjuk egy normális spirál méret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

lilmiii

2015. november 24.

Szempilla manias vagyok, mindig keresem kutatom a szempillaspiralok kozott is a legjobbat ezert mikor meglattam ezt a kis talalmanyt tudtam, hogy ki kell probaljam. Nekem nagyon bejott! Eloszor szempillaspiral majd ra a lash machine es utana egy ujabb adag szempillaspiral. Latvanyosan meghosszabbitja a pillakat sot mintha kicsit meg is vastagitana oket. En batran ajanlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.