Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DittyCat, Módosítva: 2020. február 21.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Szempillaspirál szemhéjtus hatással.

janush

2016. július 30.

Én a vízállót vettem meg (kek feliratos ) , habár szerintem egyáltalán nem vízálló.2 rétegben nagyon szép fekete pillákat csinál , de azért nem árt vigyázni ezzel a kefével, én már kb 3x szúrtam meg a szemgolyómat. ..szörnyen fájt.De lényeg a lényeg, nagyon hosszú ideig elég, szép a színe.Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

marek.adrienn

2014. március 23.

Nem valami híres. Gondoltam kipróbálok még egy utolsó Bourjois spirált, hátha... Sajnos lepereg a festék. Elhasználom, de többet spirált ettől a márkától nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

kimcsu21

2013. június 3.

nagyon folyik egy napot sem bir ki.viszont a keféje az jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

nagyon folyik egy napot sem bir ki.viszont a keféje az jo.

DittyCat

2013. május 7.

Számomra a szempillaspirálok királynője! A keféje egyik oldalon egész rövid, másik oldalon hosszabb szálakkal alkalmas az alsó és a felső szempillák festésére is. Gumis, rugalmas keféje van, kellemes illata és nagyon jó állaga, 10 ml a mennyisége.
Szép, dús, hosszú pillákat eredményez, én 3-4 rétegben kenem, nem csomósodik, de már egy rétegben is látványos pillákat csinál. Picit kenődik. Vízálló változatban is kapható de az jobban kenődik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

zsenya

2013. február 15.

korrekt kis spirál, nem tesz csodát, de szépen szétválasztja a pillákat, és ami fontos, nem csomósít egyáltalán. ennek megfelelően elég folyékony, de rajtam kibír egy egész napot, nem mászik el, de nem nehéz lemosni. megkedveltem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Harmony29

2013. február 8.

Azt csiripelik a madarak,hogy kivonják a forgalomból :( :( :( Naná, ha végre találok egy spirált ami tökéletesen működik satnya kis pilláimon azt biztos megszüntetik, így jártam korábban már kétszer :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

ananasz1

2013. február 4.

Nekem nem változtat látványosan a szempilláimon, nem igazán érek el vele "szépen sminkelt" hatást. Ha természetes megjelenésre vágyom, megfelel, de egy teljes sminkhez nekem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

anar008

2012. december 3.

Abszolút kedvenc! Az eddigi legjobb szempillaspirálom, soha nem voltak még ekkora szempilláim. Egyetlen hátránya, hogy heti max 1x használhatom, különben letörnek a szempilláim... :( De ez nem a spirál hibája, más szempillaspirálokkal is így jártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

Harmony29

2012. szeptember 25.

Pillanatnyilag ez a kedvenc spirálom. Eleinte fura volt kicsit,meg kellett tanulnom használni és hozzá kellett szoknom,hogy kicsit lassan szárad,de egyébként kiváló. Persze a tusvonal hatás azért túlzás, de nagyon szép pillákat csinál az én tök egyenes satnya pilláimból is. Nekem nem mászik el és nem is pereg le, gyönyörű fekete. Bár szempillaspirál mániás vagyok, mindig veszek újabbat és újabbat,de elképzelhető,hogy ezt újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

nikki.the.boo

2012. szeptember 13.

Igazából jó ez a szempillaspirál, csak mégsem. Szépen kihagsúlyozza szemet, szemceruzát sem kell használnom. Azonban könnyen maszatolódik, furcsa az állága, és a legrosszabb, hogy hiába nem vízállót vettem, nem bírom leszedni a pillákról rendesen. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.