Bourjois

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Camillala, Módosítva: 2021. május 3.

Kiszerelés:   6,5 ml

• fémes hatás

4 árnyalatban kapható

Camillala

2021. április 24.

Nagyon tetszik, egyedi ez a metálos megjelenés. Matt, de közben mégis van egy metál fénye. Egészen tartós, maszkhasználat után is csak egy picit kopik és szépen, nem úgy, hogy kínos foltokban jön le. Olyan kellemes parfüm illata van, amit nagyon szeretek, pedig hozzáteszem a bőrápolás terén mindenem parfüm mentes, de ennyit megengedek magamnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.