Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annamarialado, Módosítva: 2013. július 19.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Dezodorok

Deo spray 24 órás  védelemmel a kellemetlen szagok ellen. Aluminium mentes.

haloittbarbi

2014. december 1.

Korábban azt hittem hogy nem alumínium mentes a benne található timsó miatt, azonban már rájöttem hogy két dolog különböző.

Ettől függetlenül nekem egyáltalán nem vált be, sem illat sem pedig tartósság szempontjából.
A Balea-sakat én sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

A Balea-sakat én sokkal jobban szeretem.

poppy

2013. április 23.

Nagyon megörültem neki, hogy alu mentes, összességében jól működik, bár azért napközben egyszer még utána fújok, de ez csak az én mániám. :) Ennek az illata valahogy nem a legjobb, a többit viszont nagyon szeretem. Az illata miatt kap négyet, egyébként a hatásával teljesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Villango

2013. január 1.

Tesómtól kaptam Svájcból, imádom az összes rokonával együtt. :) Alu és parabén mentesek, nálam ez fontos nagyon, mégsem izzadok még beöltözve, télen sem tőlük. Csak ajánlani tudom, ha elfogynak majd szétnézek itthon hol lehet kapni, vagy kérek tesómtól ha kinnt jár megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

annamarialado

2012. szeptember 11.

2012:Jul.1-én: 4*-ot adtam De emelnem kell 5*-ra annyira jól teljesit.!!! Kellemes púderes tisztaság illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Heléna

2012. augusztus 17.

Határozottan jó kis deo! A nagy melegben is állja a helyét, a testszaggal jól elbánik, izzadni viszont izzadok, de nem is vártam el, hogy nem izzadjak tőle. Az illata finom, habár picit talán túl erős, így lehet hogy elnyomhatja a parfümöt. Azért is vettem, mert nincs benne alumínium. Eddig 5ös:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 17.

u.nonó

2012. július 20.

Próbáltam már a dezodorokat is (véleményt ott is írtam), de nyáron csak a Deo spray változat jó. Az illata tetszik, púderes jellegű. De ennél egy kicsivel hatékonyabb deora lenne szükségem. Sajnos a nyár kritikus számomra. A négy csillagot viszont megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0