Bourjois

Ár:   €16   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Ár:   €16
Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   drogáriék, online

Gyöngyházfénnyel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

InternationalTraveller

2019. május 14.

Imádom! Halvány bézsben a kedvencem. Szuperül fed, tartós és annyira gyönyörű selymes a színe is és az állaga is. Mindennapi használatra és különleges alkalmakra is tökéletes. Már többször vettem újra. Örök kedvenc évek óta. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Neleta

2019. március 28.

Ezer éve már, hogy megvan, nővéremtől kaptam, neki nem állt jól a szín, én viszont imádom! Pasztel rózsaszínben van meg (38) és még mindig elég sok van a tégelyben. Remélem még sokáig kitart. Szép a színe, enyhén csillámos, elég jól tart. Egymagában kevésnek gondolom, de én mindig más színekkel kombinálom. Nekem bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Luller

2018. november 12.

Pár napja szereztem be , de az 1-2x-i használat is elegendő ahhoz, hogy véleményezzem. Nagyon szép, nagyon szeretem! Nekem egy halvány rózsaszín van, az árnyalatot majd updatelem, de most nincs a kezem ügyében. Ami nagyon tetszik benne, hogy igazán finom anyaga és kinézete van. Ami nagyon érdekes és ilyet még nem láttam ez előtt. hogy nem közvetlenül rá eső fényben szinte színtelen. De ha fénnyel találkozik csodálatosan csillámos. Én nagyon szeretem! Nem sok, szinte alig valami, de mégis érzékelhető. Szépen, finoman bújik meg a fény-árnyék világában :) Pigmentálás remek, ár-érték arány szintén. A többi színt is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

brbara

2017. november 20.

Nem rossz termék. Ajándékba kaptam évekkel ezelőtt, időről időre előkerül és használom pár napig/ hétig, aztán újra elfelejtem, hogy van :D így nem csoda, hogy nagyon sokáig kitart. A 17es lila árnyalat van meg, becsapós, mert amilyen pigmentált, erős színe van a dobozkában, olyan halvány, visszafogott felkenve, ha kenk alá alapot, ha nem, így egy nagyon finom lilás fényt ad inkább, mintsem konkrét színt, ezért simán jó lehet a hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 7.

A márka állványa nagyon hívogató, csodásak a színek, de mégsem tudom azt mondani, hogy szuper termék lenne. Erősen pigmentált szemhéjfesték, ami erőssége is lehetne, de valahogy mégis nehéz vele szép eredményt elérni. Vagy csak nekem nem sikerül...ezért nem venném újra, mert engem sajnos nem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 7.

Leander

2017. január 23.

Szeretem, megbízható alapdarab. Tartós, szép színekben kapható, nem irritál, nem csomósodik össze a szemráncban. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

fleurdelotus

2015. október 24.

Nem túl erősen pigmentált, de szép színe van, valamint nagyon tartós. Szeretem, hogy ilyen csillogós.
Nagyon praktikus a doboza is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Nagyon praktikus a doboza is. :)

zsooofi

2014. október 27.

Kipróbáltam ma swatch-ként az egyik boltban három színárnyalatot belőle és konstatáltam, hogy nem fogok venni soha ilyeneket, mert semmi színük nem volt konkrétan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

cintia4

2014. szeptember 3.

Nekem is a pezsgő színű van meg! Szép, szolid, enyhén csillogó sminket lehet vele csinálni és alapozóval tényleg nagyon sokáig tart! Ha elfogy biztos újra veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

csikosmatyas

2014. augusztus 23.

Egyre többször csalogat az állványuk, szerintem az egyik legjobb ár-érték arányú pipereholmikat gyártják (az Yves Rocher mellett). 3 színárnyalatban van meg, a pezsgőszínű a kedvencem, még a reggeli kapkodásban is szépen lehet vele dolgozni, szolidan csillog, alapozóval sokáig kitart.
A lényeg:" a hű de elegáns vagy ma" reakciót váltja ki az emberekből, és nem a "hű ki vagy festve" mondatot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 23.